Процес створення Любешівської ОТГ – на завершальному етапі

Аби спростувати чутки про те, що процес створення Любешівської об’єднаної територіальної громади затягується, повідомляю, що все відбувається у терміни та в рамках Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Так, протягом червня-липня цього року селищною та 15 сільськими радами схвалено проект рішення (підготовлений робочою групою) про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Судче, Березня Воля, Бихів, Хутомир, Деревок, Великий Курінь, Проходи, Любешівська Воля, В’язівне, Березичі, Віл, Нові Березичі, Зарудчі, Підкоромілля, Селісок, Бучин, Пожіг, Хоцунь, Сваловичі, Бірки, Вітуле, Залізниця, Лобна, Міжгайці, Седлище, Угриничі, Цир, Лахвичі, Ветли, Гірки, Мукошин, Люботин, Залаззя, Діброва з територіальною громадою селища Любешів Волинської області в Любешівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт Любешів. Десятого липня селищна рада направила клопотання та пакет документів  до Волинської обласної державної адміністрації для отримання висновку щодо відповідності проектів рішень сільських та селищної рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Конституції і Законам України. Після отримання висновку (він надається у десятиденний термін), сільські та селищна ради мають прийняти останні рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Після цього у термін до 15 серпня поточного року селищна рада має звернутися із клопотанням до Волинської ОДА щодо призначення Центральною виборчою комісією виборів депутатів та голови Любешівської об’єднаної територіальної громади.

Отже, процес  створення  Любешівської  ОТГ – уже на завершальному етапі. До речі, на сьогодні це – одна з найбільших громад, яка утворюється в області та Україні.

Василь Корець, Любешівський селищний голова.

Любешівської районна газета “Нове життя”

 

2017-07-18
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх