НЕХАЙ ПАМ’ЯТЬ ПРО НЬОГО БУДЕ ВІЧНОЮ!

25 листопада 1989 року в селі Залізниця Любешівського району народився  Пасевич Іван Григорович.

Сьогодні йому виповнилося б 31 рік, однак 16 серпня 2014 року під селом Красне Луганської області, накривши своїм тілом 2-х побратимів, він загинув під час обстрілу російськими «градами».

Іван Пасевич Указом Президента України №144/2015 від 14 березня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня (посмертно), та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

У Львові на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань №76 встановлено пам’ятний хрест про загиблого героя, а у Володимир-Волинському педагогічному технікумі, де навчався Іван – пам’ятний меморіал.

У Залізницькому ліцеї, який носить ім’я загиблого героя, відкрито пам’ятну дошку. В селі встановлено меморіальна стелу, присвячену Пасевичу Івану, учасникам АТО та Героям Небесної сотні, сквер імені загиблого Героя.

Рішенням сільської ради загиблому присвоєно звання «Почесний громадянин Залізницької сільської ради» (посмертно), а рішенням районної ради – «Почесний громадянин Любешівського району» (посмертно).

Рішенням Волинської обласної ради від 10.09.2020 року № 31/3 присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно).

Він знайшов вічний спокій у рідній землі. І відійшов у вічність заради свободи України, заради щасливої долі нашого народу.

Герої не вмирають – вони просто з нами не живуть!

2020-11-25
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх