«ДОЛЮ НЕ ОБИРАЮТЬ…ЇЇ ПРИЙМАЮТЬ – ЯКОЮ Б ВОНА НЕ БУЛА»

Сьогодні минає п’ять років, відколи відійшов у вічність наш земляк, мужній захисник України,учасник АТО Пасевич Іван Григорович.

Він загинув за волю і незалежність України. Пішов з життя раптово, молодим і в розквіті сил.

Нагадуємо, Іван Пасевич народився 25 листопада 1989 року в с.Залізниця Любешівського району Волинської обл. У 2013 році закінчив Академію за спеціальністю «Управління діями підрозділів аеромобільних військ».

Загинув при звільненні села Красне Краснодонського району Луганської області — під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град» своїм тілом закрив від вибуху двох побратимів, завдяки чому вони залишилися живі.

Похований у с. Залізниця Любешівського району Волинської області.

Залишились дружина Олена і маленька донька Марія.

Указом Президента України cтарший лейтенант Пасевич І. Г. нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Рішенням Любешівської районної ради присвоєно звання «Почесний громадянин Любешівського району» посмертно. У Володимир-Волинському педагогічному технікумі встановлений пам’ятний меморіал в Залізницькому НВК відкрито меморіальну дошку, та в честь його імені  названо школу.

Герої не вмирають – вони просто з нами не живуть! Тому всі ми маємо знати і пам’ятати про нього. Він, дійсно, герой за людськими й Божими законами, бо сповна виконав свій патріотичний обов’язок перед Батьківщиною, загинувши на полі бою, а як християнин, – дотримавшись найвищої заповіді: немає більшої любові, ніж покласти своє життя за друзів своїх.

Він знайшов вічний спокій у рідній землі. І відійшов у вічність заради свободи України, заради щасливої долі нашого народу.

Пам’ятаймо про це!

2019-08-16
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх