СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Запрошуємо на

ЕСТАФЕТУ ДОСВІДУ ― 10 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання – спроможний бізнес – сильна країна», що реалізується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ:

ЕФЕКТИВНА ПОБУДОВА КРОСПРОДАЖ

29 жовтня 2020, 15:00-17:20

Онлайн (в системі ZOOM)
за участю представників бізнесу та бізнес-об’єднань Луцька

Для ефективного продажу продукту потрібно зрозуміти, як побудувати певну систему: чим зацікавити клієнта і як закрити покупку. На заході поговоримо про кроспродажі: як, комунікуючи та виявляючи потребу клієнта, продати не лише потрібний йому продукт, а й запропонувати інші позиції продуктової лінійки.

Не завжди варто агресивно продавати свій основний продукт, адже брендам часто бракує репутаційної сили, а клієнтам – знання і більшої довіри до компанії. Саме тому важливо мати декілька варіантів систем продаж та правильно їх застосовувати. Власне, ефективні моделі продаж і обговоримо під час події. А також познайомимося з діяльністю бізнес-асоціацій Луцька та можливостями, які вони генерують для бізнесу

ДЛЯ КОГО?

 • Власників і керівників малого та середнього бізнесу.
 • Керівників та представників бізнес-об’єднань.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

 • Ознайомитесь із системами побудови продаж.
 • Визначите ефективні продукти  кроспродаж та їх взаємодію.
 • Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні викликів бізнесу.
 • Ознайомитесь із можливостями і ресурсами регіональних бізнес-асоціацій та способами співпраці.

ПЛАН ЗУСТРІЧІ

15:00 – 15:10   Відкриття зустрічі.

15:10 – 15:30   Виступи представників регіональних бізнес-асоціацій Луцька. Представлення можливостей та ресурсів для розвитку бізнесу в регіоні.

15:30 – 16:30   Розгляд бізнес-кейсів, що базуються на стратегічних та маркетингових  інструментах підвищення ефективності бізнесу. Групова робота.

16:30 – 16:40   Розгляд одного із управлінських інструментів, що лежить в основі бізнес-кейсів.

16:40 – 16:45   Перегляд анімаційного відео про роль бізнес-об’єднань у розвитку бізнесу.

16:45 – 17:15   Панельна дискусія (експрес-виступи) власників бізнесу в Луцьку для обговорення актуальних бізнес-трендів та успішних управлінських рішень.

17:15 – 17:20   Підведення підсумків. Закриття заходу.

ОРГАНІЗАТОРИ

Подія організовується в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання – спроможний бізнес – сильна країна», що реалізується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

ПРИМІТКИ

Мова заходу – українська/російська.

Участь вільна за умови попередньої реєстрації та підтвердження заявки.

Посилання для входу (в систему ZOOM) буде відправлено Вам на пошту за 1 год. до початку заходу.

На заході буде здійснюватися фото та відеозапис. Якщо Ви заперечуєте, будь ласка, повідомте нас про це.

З ПИТАНЬ УЧАСТІ ТА СПІВПРАЦІ

Анастасія Рекубратська
+380972241697
anastasiya.rekubratska@bc-club.org.ua

bc-club.org.ua


                         УВАГА   ВАКАНСІЇ

                  На роботу запрошують : 

 • Верстатників деревообробних верстатів 
 • Операторів автоматичної лінії деревообробки 
 • Вантажників  

Робота на деревообробних станках.                                                           

Обов’язки:

 • забезпечення ритмічної, невпинної роботи обладнання:
 • пуск і зупинку устаткування.
 • розбирання й укладання обаполів, рейок, кускових відходів;
 • – сортування відходів деревообробки, придатних для подальшої переробки;
 • обмір і маркірування колод перед подачею в розпилювання.
 • укладання пиломатеріалів на вагонетки.
 • усунення дрібних несправностей в роботі устаткування. 

Заробітна плата від  8000 гривень. 

За детальною інформацією звертайтеся до Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: cмт. Любешів, вул. Незалежності, 36, тел.. 0336221500


III Міжнародний виноробний конгрес «Успішне виноградарство і виноробство» в рамках міжнародної виставки Wine&Spirits Ukraine

04 листопада 2020 року в м. Києвів рамках міжнародної виставки Wine&Spirits Ukraine буде проведено III Міжнародний виноробний конгрес. Головна тема та ідея конгресу – об’єднання провідних виноробів, виноградарів, садівників України та світових експертів з метою пришвидшення технологічного прогрессу виноробної галузі в Україні, підвищення якості продукції, розширення ринків збуту та створення успішного українського бренду.

ЧАС ТА МІСЦЕ: 9.30 – початок реєстрації, вітальна кава.

10.00 – початок заходу

м.Київ, Міжнародний Виставковий Центр (Броварський проспект, 15),

павільйон 1а, конференц зал 1

ПИТАННЯ, ЯКІ ВИНОСЯТЬСЯ НА РОЗГЛЯД

 • Поширення нових технологій вирощування винограду та виноробства, передового досвіду та інноваційних методик, які є у світі;
 • Стандарти якості та їх відповідність вимогам експорту;
 • Об’єднання зусиль щодо впровадження новітніх технологій, залучення інвестицій;
 • Проблемні питання винного експорту та шляхи їх подолання;
 • Державна підтримка виноробної галузі в Україні;
 • Просування винних торгових марок, брендів на ринок

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ:

 • представники провідних українських компаній з виноробства, виноградарства та садівництва;
 • представники органів торгово-промислової палати;
 • державні та приватні установи, асоціації та організації;
 • представники органів влади та місцевого самоврядування;
 • представники наукової спільноти, які досліджують питання, що розглядаються;
 • представники ЗМІ. 

ГОЛОВНИЙ ОРГАНІЗАТОР: ГС  «УКРСАДВИНПРОМ»
Як створити куточок французького Провансу у себе дома?

Своїми секретами з вирощування лаванди сьогодні залюбки ділиться наш експерт пані Оксана.

Багато хто вважає, що вирощування лаванди дуже складне заняття, пані ж Оксана заперечує і запевняє – якщо мати необхідні знання, то все дуже просто.

«Спочатку я посадила 20 кущів і роздала букети своїм подругам, – розповідає наш експерт. Згодом ці букети побачили і про лаванду почали запитувати все більше і більше. Як виявилося, рослинам підходить наш клімат. Я читала дуже багато інформації і все випробовувала на своїх кущах».

Пані Оксана наголошує, що найбільшою помилкою є те, що деякі експерти радять не обрізати одерев’янілі гілочки куща, бо кущ загине. Любителька лаванди переконує – усе навпаки: «Я роблю такі кущі як у Франції завдяки обрізанню гілочок. 99 % рослин почувають себе прекрасно».

Хоча коренева система рослини поверхнева, лаванда є посухостійкою. Також вона потребує після висадки достатньо вологи для того, щоб саджанці добре прижилися. Після скошування суцвіть бажано також проводити полив, для того, щоб лаванда добре продовжувала вегетувати.

Пані Оксана зазначає, що посадковий матеріал доволі недешевий. Так, однорічний саджанець коштує близько 1 $ (26-28 грн.). Але варто зауважити, що рослина багаторічна і досягає до 20-25 років. Зустрічаються навіть 50-річні рослини.

Експерт каже, що в Україні вирощування цієї культури ще не набрало обертів, але попит на лаванду є.

Якщо її реалізувати на букетики, то математика буде такою: в одному букетику 100 штук суцвіть із квітконосами, з 1 куща виходить 1-3  букетика ( в залежності від віку  рослини), 1 букетик коштує 100 грн, оптом – 50 грн. На одному гектарі можна висадити 12 тис. рослин. Відтак можна порахувати можливий дохід.

Надіємось, що секрети цікавої бізнес ідеї, якими сьогодні поділилась наш експерт пані Оксана, багатьом стануть у нагоді.


З метою популяризації легального працевлаштування, інформування про добросовісне перебування в статусі безробітного, про загрози неофіційної зайнятості під час перебування на обліку в центрах зайнятості 24 вересня 2020 року фахівці   Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з представником Пенсійного фонду провели інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. 

Офіційна зайнятість є важливим фактором в забезпеченні як майбутнього, так і сьогодення. Легальне працевлаштування – це право на соціальний захист (страхування на випадок безробіття, пенсійне страхування (виплата пенсій), страхування на випадок тимчасової втрати працездатності (оплата лікарняних), страхування, пов’язане з виникненням нещасних випадків на виробництві та ін.).

Учасники семінару обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці;  негативні наслідки використання найманої праці без оформлення трудових відносин.

Заступник начальника відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління  ГУПФ України у Волинській області Олена Андрусик  проінформувала присутніх  про необхідність офіційного оформлення трудових відносин, важливість отримання легальної заробітної плати, а також про  наслідки неофіційних трудових відносин і їх вплив на майбутню пенсію та переваги соціальної захищеності легального працевлаштування.

Олена Андрусик наголосила, що наймані працівники повинні відстоювати свої конституційні права, вимагаючи від роботодавця офіційного оформлення трудових відносин, сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку та повідомила про можливість періодично перевіряти розмір своєї заробітної плати і відрахувань, зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України та в системі смс-повідомлень.

Усі присутні отримали відповіді на запитання, що стосувалися страхового стажу, страхових внесків та змін до законодавства з питань пенсійного забезпечення.УВАГА   ВАКАНСІЯ

                  На роботу запрошують  ФАРМАВЦЕВТА

Завдання та обов’язки: Проводить заходи щодо організації лікарського забезпечення населення (формування попиту на лікарські засоби і вироби медичного призначення, визначення потреби в них, складання заявки-замовлення на лікарські засоби).

Бере участь в прийманні товару, його розподілі по місцях зберігання, забезпечує умови зберігання лікарських засобів і виробів медичного призначення відповідно до їх фізико-хімічних властивостей і діючих правил зберігання.

Здійснює відпуск виготовлених в аптеці і готових лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Визначає правильність оформлення рецептів .

 Повинен знати:

 –Законодавство України.
– Основи фармацевтичної справи.
– Технологію виготовлення лікарських засобів в аптеці, правила їх зберігання та відпуску.
– Номенклатуру лікарських засобів і виробів медичного призначення.
– Правила надання першої долікарської медичної допомоги.
– Законодавство про працю.
– Правила внутрішнього трудового розпорядку.
– Правила і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 1. Кваліфікаційні вимоги:середня фармацевтична освіта, диплом за спеціальністю “Фармація”, (I, II, вищу) кваліфікаційну категорію.

Додаткові  умови:  Офіційне працевлаштування,оплачувана  відпустка та лікарняні, графік роботи змінний.

        Заробітна плата  від 6000 гривень.  

За детальною інформацією звертайтеся у Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості за адресою: cмт Любешів, вул. Незалежності, 36, тел.. 0336221500


Увага вакансія!!!  Б А Р М Е Н                                   

Обов’язки: зустрічати гостей, знайомити їх з асортиментом і рецептурою напоїв, отримувати замовлення, готувати напої та закуски, сервірувати їх. порядок розрахунку з відвідувачами; правила та температурний режим зберігання товарів; засоби та правила оформлення товару на прилавку.

Заробітна плата – 8000 гривень

За детальною інформацією звертайтеся до Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: cмт. Любешів, вул. Незалежності, 36, тел.. 0336221500


#Успіх_в_дії #Експерт_консультує

Марія Жилко: «Як відкрити кондитерську»

Якщо ваша душа лежить до кулінарії чому б на цьому не заробляти? У будь-якої людини, яка зацікавилася таким видом діяльності, відразу ж в голові виникне ряд питань. Наш експерт Марія спробує відповісти на такі питання.

Які кондитерські вироби виготовляти?

Звичайно, в першу чергу ті, які у вас найкраще виходять і які вам подобається готувати. У цій справі головне — це якість. Якщо у вас є улюблений продукт, з яким ви найчастіше працюєте, почніть з нього. Все одно з досвідом до вас прийде вміння готувати практично будь-які кондитерські вироби, і тоді питання «а що ж готувати» вже не буде стояти так гостро. Ось короткий перелік затребуваних кондитерських виробів:

Торти, тістечка, кекси

капкейкі (маленькі тортики, схожі на кекси)

печиво (дуже популярні зараз французькі «макарони»);

пироги і пиріжки (солодкі і несолодкі)

цукерки, вафлі, слойки

булки, рогалики,, пампушки і т. д .

Для прикраси своїх кондитерських виробів використовуйте свіжі ягоди і фрукти, шоколад і шоколадні фігурки, намистинки-драже, різнокольорові креми. Постарайтеся не використовувати мастику, це вже минуле століття. Торти з мастикою дійсно іноді трапляються вражаючі, але все більше і більше сучасних кондитерів відходять від цього способу прикраси солодощів. Якщо вам дуже хочеться, то використовуйте її хоча б у дуже оригінальній формі і забудьте про традиційні трояндочках, пелюсточки і бантиках.

Яке обладнання потрібно придбати?

Звичайно, основні маніпуляції в кондитерці ви будете робити саме з тістом, і духовка стане для вас основним обладнанням. Але щоб мати можливість виготовляти найрізноманітніші кондитерські вироби, а не обмежуватися тільки пирогами та булками, вам ще знадобляться:

соковижималка;

міксер;

блендер;

пристрій для варіння шоколаду;

фритюрниця;

кондитерський шприц (для роботи з кремом);

великий холодильник (краще завести окремий і не зберігати в ньому продукти, якими ви самі харчуєтеся);

формочки для випічки;

і багато різноманітного кухонного начиння — від мисочок до ножів.

Де шукати клієнтів?

Найкраща реклама для подібного бізнесу — це “сарафанне” радіо. Будь-яка людина при здоровому глузді швидше повірить рекомендації свого друга, ніж побаченої десь рекламі. Але щоб “сарафанне” радіо швидше запрацювало, можна його “поквапити” за допомогою таких способів: заведіть сторінки своєї кондитерської в популярних соціальних мережах, наповніть сторінки інформацією про ваші послуги і напишіть, як з вами зв’язатися, запрошуйте до своєї спільноти людей, які потрапляють під вашу цільову аудиторію. І обов’язково додавайте фотографії, чим більше, тим краще.

Кондитерські вироби повинні бути не тільки смачними, але і красивими.

Як удосконалювати свої навички?

Мінімум, який ви повинні робити — це постійна самоосвіта. Читайте нові рецепти і пробуйте, пробуйте, пробуйте їх на своїй кухні. Дуже легко вчитися і з відеороликів. Найбільше їх ви знайдете на Youtube. Намагайтеся також відвідувати майстер-класи від досвідчених кулінарів. Іноді вони проводяться і абсолютно безкоштовно. Такі заходи — це відмінна можливість познайомитися з людьми, які живуть кулінарією, і обмінятися з ними дорогоцінним досвідом.


#Успішна громада #Експерт консультує

Олена Чернюк : «Успіх приходить до тих, хто встає у гарному настрої»

Сьогодні все більше українців замислюється про те, щоб відкрити власний невеликий бізнес. І якщо, для прикладу, ви обожнюєте запах свіжої випічки, вам подобається годувати людей, якщо ви хочете, щоб ваша праця приносила дохід вам і користь оточуючим, тоді наш експерт Олена радить розглянути варіант міні-пекарні.

Свою пекарню Олена відкрила зовсім нещодавно. Наразі продає продукцію власного виробництва з собою. До асортименту входять піца, млинці, бельгійська вафля.

Також тут пропонують класичні кавові напої: еспресо, капучино, лате.

Олена переконана, що цікаві рецепти кондитерських виробів та індивідуальне ставлення до кожного клієнта завжди приносить хороший заробіток.

Експерт наголошує на тому, що такий бізнес приносить стабільний дохід навіть під час кризи. Адже попит на продукцію, яку тут пропонують, буде завжди.

Олена радить з чого почати: «Визначте перелік і обсяги продукції, яку будете виробляти і, відповідно, порахуйте, в яку суму вам обійдеться закупівля сировини, необхідного обладнання та оплата комунальних послуг. При плануванні місця під міні-пекарню необхідно звернути увагу на комунікації, а саме:

– підведення води;

– надійність електропроводки, до якої буде підключено ваше обладнання;

– каналізаційну та вентиляційну систему».

Також експерт радить не поспішати купувати перше-ліпше обладнання. Тут важливо ретельно перевірити ринок. А ось постачальників сировини радить знайти в своєму регіоні і закуповувати вихідні продукти в потрібній кількості незадовго до виробництва, щоб вони не залежувалися і не псувалися.

Девіз Олени – «Успіх приходить не до тих, хто рано встає, він приходить до тих, хто встає у гарному настрої)))». Тому експерт бажає всім завжди хорошого настрою і успіхів у починаннях!


Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 30 липня 2020 року відбувся семінар для безробітних на тему “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми”. До заходу долучився начальник відділу з питань трудових відносин та сімейної політики управління соціального захисту населення Любешівської РДА.

Метою проведення даного семінару була інформаційно-роз`яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить та захисту інтересів українців, які шукають роботу за кордоном.

Учасники отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами.

Довідково:

Торгівля людьми

30 липня у світі відзначається Всесвітній День боротьби з торгівлею людьми. У Міжнародній організації праці зазначають, що 21 мільйон людей у всьому світі стали жертвою примусової роботи.

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає 10-12 мільярдів доларів. З кожним роком кількість виявлених злочинів цієї категорії зростає. Найчастіше шляхом насильства та обману у рабство потрапляють до Росії, Польщі, Туреччини та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Торгівля людьми — це купівля та продаж чоловіків, жінок і дітей з метою подальшої експлуатації всередині країни та поза її межами. Це особливо тяжкий злочин, який карається Законом України (ст. 149 ККУ). Це є порушення прав людини її свободи та гідності; це використання людини як товару в Україні і за кордоном.


ФОПи без працівників можуть скористатися підтримкою держави

Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати  фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. 

Такі зміни стали можливими після ухвалення Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Як отримати допомогу ФОПамЗвернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ і зібрати необхідний пакет документів.

Упродовж якого часу можна оформити допомогу? Протягом 90 днів із моменту призупинення чи скорочення діяльності.

Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів?  Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період  призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Чи оподатковується допомога по частковому безробіттю? Із допомоги не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Де отримати кваліфіковану консультацію щодо оформлення допомоги? У будь-якому центрі зайнятості в телефонному режимі.

Пропонуємо покрокову інструкцію, як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю


✍️Стати на облік у центрі зайнятості відтепер можна ще й на онлайн-порталі державних послуг Дія ⤵️
https://is.gd/3E0QYG

Цей проєкт реалізовано в партнерстві Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства УкраїниМіністерство цифрової трансформації України та державної служби зайнятості, за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Що потрібно, щоб стати на облік у центрі зайнятості через портал Дія❓

✅Авторизуйтесь в кабінеті користувача на порталі Дія через електронний підпис, електронну систему ідентифікації Bank ID або Mobile ID.

✅Заповніть заяву: внесіть свої особисті дані (серію, номер паспорт, ідентифікаційний код, номер документа про освіту, вкажіть останнє місце роботи, зазначене в трудовій книжці).Завантажте документи та разом із заявою надсилайте їх на розгляд.

✅На електронну адресу отримайте підтвердження надання статусу безробітного в разі, якщо ви оформили документи правильно. Якщо є зауваження – вам надішлють сповіщення про необхідність доопрацювати анкету або ж нададуть аргументовану відмову.

Важливо! У заяві потрібно вказати номер соціального рахунку для того, аби отримувати допомогу по безробіттю. Якщо у вас немає рахунку для соцвиплат, упродовж 10 днів ви можете оформити його та надіслати номер на електронну адресу центру зайнятості. Уточніть, будь ласка, перелік банківських установ, з яким працює центр зайнятості.

Нагадуємо, під час карантину статус безробітного надається з першого дня перебування на обліку.

01.06.2020


 Успіх в дії. Експертконсультує.

Микола Мандзик : «Якщо є врожай, то буде мир і спокій»

Наш Любешівський край споконвіку вважається сільськогосподарським, і славиться справжніми роботящими людьми, які розвивають села та громаду регіону. Сьогоднішня історія про неординарну людину, професіонала своєї справи, досвідченого, успішного господарника – Миколу Степановича Мандзика, який є завідувачем відділу польових досліджень філії Українського інституту експертизи сортів рослин Волинського обласного державного центру експертизи сортів рослин.

Чим більше спілкуєшся з цією людиною, тим більше переконуєшся, що найціннішим з людських обдарувань є талант розуміти — людей, життя, землю… І тоді земля і люди відповідають взаємністю. Ось тут і спрацювала здатність розуміти землю, щоби добиватися від неї найщедрішої віддачі.

В сьогоднішній розповіді Микола Степанович акцентує увагу на основних аспектах початку весняно-польових робіт нинішнього року. Адже головною особливістю погодніх умов 2020 року, – як зазначає аграрій, – є дефіцит глибинної грунтової вологи, який може мати негативнийвплив на формування майбутнього врожаю. Важливим є недопущення непродуктивних втрат вологи.

Сівбуранніх культур в умовах цього року слід починати відразу з настанням фізичної стиглості грунту, нечекаючи підвищення температури до оптимальної та недопускаючи при цьому розриву між культивацією та сівбою.

Особливої уваги,- як стверджує господарник,- заслуговує після посівний догляд, це перш за все контроль за бур’яненості за допомогою гербіцидів. Підярові зернові культури обов’язково вносять добриво, в якому важливе значення має азот. Доза внесення азоту повинна становити 45-60 ц/га д.р., а на землях з низькою родючістю – 60-80 ц/га д.р. При цьому, на відміну від озимих культур, 50% дози підяр і культури необхідно внести під час сівби. Друге підживлення проводиться в період після закінчення фази кущіння.

Як запевняє пан Микола, високу врожайність культур можна отримати лише за підбору перспективних, високопродуктивних сортів. Зокрема, на землях Любешівщини, при чому як на мінеральних, так і на торфоболотних грунтах, добре зарекомендували себе такі сорти вівса ярого, як Нептун та Чернігівський 28. (До речі, ці сорти є в наявності у Любешівській сортодослідній станції с. Деревок). Дані сорти високоврожайні, що підтверджує середня врожайність за 3 останні роки 48ц/га. Сорти стійкі до осипання на вилягання, що є дуже важливим для вирощування на торфоболотних грунтах. Поряд з тим, зерно високої натури, тобто високих якісних показників.

За останні декілька років цікаві результати отримані при посіві на торфоболотних грунтах таких культур, як пшениця яра та тритикале яре. Хоч по врожайності, стверджує Микола Степанович, ці культури покищо поступаються перед вівсом ярим, але цінність зерна по кормових та інших показниках суттєво вища. Найбільш продуктивним сортом серед пшениць ярих виділяється сорт Рання-93 із середньою врожайністю 20ц/га.

Можна прорезюмувати, що бути аграрієм сьогодні – значить мати стратегічні плани та вміти кожен день справлятись з поточними примхами то погоди, то природи, то людським фактором; бути відповідальним та піклуватись про розвиток громади; весну, літо та осінь проводити на полі, а зимою пробудовувати нові стратегічні та реалізовувати поточні плани, шукати можливості для розвитку.

В давнину з цього приводу завжди говорили: якщо є врожай, то буде мир і спокій. Нам залишається лише дякувати Богу за можливість працювати на святій землі, адже мода на хліб вічна …Тож успіхів всім та щедрих врожаїв.ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5️⃣-7️⃣-9️⃣%
▶️Програма фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва
Мета – сприяння розвитку суб’єктів підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та підприємств, поверненню трудових мігрантів до України.
✅Умови, критерії та механізм надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва визначає Постанова КМУ від 2️⃣4️⃣ січня 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ р. № 2️⃣8️⃣ “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва” (ознайомитись можна за посиланням ➡️ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/28-2020-%D0%BF )
✅Більш детальну інформацію про Програму, умови участі та реєстрації зацікавлені особи можуть дізнатися за посиланням ➡️ https://5-7-9.gov.ua/


Служба зайнятості продовжує вдосконалюватися. Так, задля побудови ефективних методів взаємодії держаної служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, починаючи з січня 2020 року в роботу служби впроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Сьогодні фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали ринкоутворююче підприємство ДП «Любешівагроліс». Метою зустрічі було виявлення кадрових потреб, які може задовольнити центр зайнятості, інформування про послуги центру зайнятості, та консультування з питань законодавства про працю і зайнятість.

Директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук наголосила на тому, що швидке та якісне укомплектування вільних робочих місць можливе завдяки застосуванню елементів рекрутингу. Адже, служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподіляються на профільні групи, що сприяє якості підбору необхідних фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій. Також успіху у співпраці сприятиме використання електронних сервісів центру зайнятості, які забезпечують обмін інформацією в режимі он-лайн.

На завершення зустрічі директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук та директор ДП «Любешівагроліс» Віктор Симонович підписали договір, в якому чітко визначені форми та напрямки співпраці.


Державна служба зайнятості започаткувала новий проект  для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості OlgaMakogon.

Новий сервіс дозволить:

▶️ розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

▶️ отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
▶️ навчитися складати резюме сучасного формату;

▶️ підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

▶️ обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті будуть впроваджувати нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуть вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів будуть розміщувати у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.


Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості презентує рубрику

«Люди району»:

Ольга Корець: «Важливо вірити у власні сили»

У Центрі культури та дозвілля Любешівської селищної ради розпочала роботу студія Yes No. Це маленька портретна фотостудія з робочою зоною, господиня якої Ольга Корець – фотограф, яка любить свою справу і вміє зафіксувати найменші і, водночас, найважливіші деталі у житті своїх клієнтів, провести сімейну фотосесію.

Залишившись без роботи, пані Ольга звернулася до Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості і відразу була відкритою до співпраці. Жінка наполегливо і цілеспрямовано шукала роботу, відповідально ставилася до порад і рекомендацій фахівців служби. Ольга Корець закінчила Луцький центр професійно-технічної освіти, здобувши професію фотограф. Під час перебування на обліку в центрі зайнятості, пошукачка активно відвідувала семінари і тренінги, отримала багато цікавої інформації, постійно переглядала актуальні вакансії.

Ідея стати підприємцем з’явилася у жінки досить давно. Тож після проходження профдіагностичного тестування, пані Ольга вирішила розпочати навчання у Волинському коледжі національного університету харчових технологій за програмою «Провадження підприємницької діяльності «Підприємець – початківець».

Так майбутня підприємиця написала та захистила бізнес-план на тему «Відкриття фотостудії». Опісля жінка зареєструвалася як підприємець і отримала одноразову допомогу на відкриття підприємницької діяльності від служби зайнятості.

Зараз Ольга Корець успішно працює, займаючись улюбленою справою, яка стала ще й джерелом хорошого заробітку. У планах – перетворити студію в арт-простір, де будуть організовувати акустичні вечори, кінематографічні ночі, лекції, тренінги та інші забави. Девіз підприємиці: «Роби, що любиш, люби, що робиш».

Конкретний успішний приклад – найкращий аргумент для тих, хто тільки збирається зробити перші кроки у підприємництві. Стати підприємцем нескладно. Варто лише повірити у себе, а служба зайнятості допоможе стати успішним і ефективним у своїй самореалізації.

Пані Ользі ж, бажаємо успіху в подальшій роботі та нових яскравих досягнень.


8.jpg24.12.2019 р для студентів Любешівського технічного коледжу ЛНТУ фахівцями Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості була організована екскурсія у кафе «Terassa». Мета екскурсії –ознайомлення зі специфікою роботи закладу, потребами у спеціалістах, проведення майстер-класу з випікання піци та приготування фірмових страв. Захід відбувся в рамках дії Центру Кар’єри.

Майстер-клас проведено для учнів за професією “кухар-кондитер”, мета якого ознайомити та показати сучасні технології приготування італійської піци. Описано: організація робочого місця, підбір інвентарю та посуду, сировини та технологія приготування різних видів піци.

Технологічні процеси, які проходили в ході майстер-класу, пробуджували у студентів бажання стати майстром піцайоло, технологом харчового виробництва, декоратором готової продукції (піци) або кухарем ресторану. Незважаючи на те, що приготування піци йшло за визначеним графіком та за одним рецептом, студенти змогли проявити своє креативне мислення.

Спілкуючись у процесі здійснення своїх перших кулінарних кроків, студенти отримали заряд позитивних емоцій. Побували в ситуації успіху, адже піца вийшла смачною. А сам процес був веселим і цікавим.

Особлива подяка власникам кафе-ресторану, які підтримували доброзичливу, веселу атмосферу заходу, і провели його на великому професійному рівні.


Якщо Ви сумніваєтесь, яку ж обрати професію, як себе реалізувати, ким Ви хочете стати в житті – Вам допоможе «МОЯ ПРОФЕСІЯ»!

Однією з форм профорієнтаційної роботи є консультування молоді щодо вибору майбутньої професії, а також допомога в проходженні профдіагностичного тестування. Тому, до фахівця з профорієнтації Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості молодь звертається за професійною консультацією.
Сьогодні тестування в філії пройшла одинадцятикласниця Ліля на онлайн платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».
«Моя професія» – це платформа профорієнтаційного консультування, розміщена на офіційному інтернет-ресурсі Державного центру зайнятості, завдяки якій можна отримати послуги з профорієнтації. Дана платформа дає можливість безкоштовно та дистанційно пройти онлайн-тестування. Широкий спектр різноманітних запитань дозволить Вам більш глибше зрозуміти себе, свої схильності, здібності та професійні інтереси, проявити себе в логічному мисленні, психологічній стійкості та підвищити рівень IQ.
Таке тестування дає можливість визначитись у виборі майбутньої професії, здобутті нового фаху чи виборі діяльності, яка приноситиме Вам задоволення та фінансову стабільність у майбутньому.
Дана платформа набула популярності серед дорослого населення та учнівської молоді від 14 років, хоча профорієнтаційне тестування можуть пройти усі охочі, котрі бажають опанувати нову професію та стати конкурентоспроможними на ринку праці.

05.08.2019 року

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх