СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

 

 


ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5️⃣-7️⃣-9️⃣%
▶️Програма фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва
Мета – сприяння розвитку суб’єктів підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та підприємств, поверненню трудових мігрантів до України.
✅Умови, критерії та механізм надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва визначає Постанова КМУ від 2️⃣4️⃣ січня 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ р. № 2️⃣8️⃣ “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва” (ознайомитись можна за посиланням ➡️ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/28-2020-%D0%BF )
✅Більш детальну інформацію про Програму, умови участі та реєстрації зацікавлені особи можуть дізнатися за посиланням ➡️ https://5-7-9.gov.ua/

 


Служба зайнятості продовжує вдосконалюватися. Так, задля побудови ефективних методів взаємодії держаної служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, починаючи з січня 2020 року в роботу служби впроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Сьогодні фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали ринкоутворююче підприємство ДП «Любешівагроліс». Метою зустрічі було виявлення кадрових потреб, які може задовольнити центр зайнятості, інформування про послуги центру зайнятості, та консультування з питань законодавства про працю і зайнятість.

Директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук наголосила на тому, що швидке та якісне укомплектування вільних робочих місць можливе завдяки застосуванню елементів рекрутингу. Адже, служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподіляються на профільні групи, що сприяє якості підбору необхідних фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій. Також успіху у співпраці сприятиме використання електронних сервісів центру зайнятості, які забезпечують обмін інформацією в режимі он-лайн.

На завершення зустрічі директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук та директор ДП «Любешівагроліс» Віктор Симонович підписали договір, в якому чітко визначені форми та напрямки співпраці.

 


 

Державна служба зайнятості започаткувала новий проект  для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості OlgaMakogon.

🔴 Новий сервіс дозволить:

▶️ розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

▶️ отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
▶️ навчитися складати резюме сучасного формату;

▶️ підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

▶️ обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті будуть впроваджувати нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуть вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів будуть розміщувати у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

 


Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості презентує рубрику

«Люди району»:

Ольга Корець: «Важливо вірити у власні сили»

У Центрі культури та дозвілля Любешівської селищної ради розпочала роботу студія Yes No. Це маленька портретна фотостудія з робочою зоною, господиня якої Ольга Корець – фотограф, яка любить свою справу і вміє зафіксувати найменші і, водночас, найважливіші деталі у житті своїх клієнтів, провести сімейну фотосесію.

Залишившись без роботи, пані Ольга звернулася до Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості і відразу була відкритою до співпраці. Жінка наполегливо і цілеспрямовано шукала роботу, відповідально ставилася до порад і рекомендацій фахівців служби. Ольга Корець закінчила Луцький центр професійно-технічної освіти, здобувши професію фотограф. Під час перебування на обліку в центрі зайнятості, пошукачка активно відвідувала семінари і тренінги, отримала багато цікавої інформації, постійно переглядала актуальні вакансії.

Ідея стати підприємцем з’явилася у жінки досить давно. Тож після проходження профдіагностичного тестування, пані Ольга вирішила розпочати навчання у Волинському коледжі національного університету харчових технологій за програмою «Провадження підприємницької діяльності «Підприємець – початківець».

Так майбутня підприємиця написала та захистила бізнес-план на тему «Відкриття фотостудії». Опісля жінка зареєструвалася як підприємець і отримала одноразову допомогу на відкриття підприємницької діяльності від служби зайнятості.

Зараз Ольга Корець успішно працює, займаючись улюбленою справою, яка стала ще й джерелом хорошого заробітку. У планах – перетворити студію в арт-простір, де будуть організовувати акустичні вечори, кінематографічні ночі, лекції, тренінги та інші забави. Девіз підприємиці: «Роби, що любиш, люби, що робиш».

Конкретний успішний приклад – найкращий аргумент для тих, хто тільки збирається зробити перші кроки у підприємництві. Стати підприємцем нескладно. Варто лише повірити у себе, а служба зайнятості допоможе стати успішним і ефективним у своїй самореалізації.

Пані Ользі ж, бажаємо успіху в подальшій роботі та нових яскравих досягнень.


8.jpg24.12.2019 р для студентів Любешівського технічного коледжу ЛНТУ фахівцями Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості була організована екскурсія у кафе «Terassa». Мета екскурсії –ознайомлення зі специфікою роботи закладу, потребами у спеціалістах, проведення майстер-класу з випікання піци та приготування фірмових страв. Захід відбувся в рамках дії Центру Кар’єри.

Майстер-клас проведено для учнів за професією “кухар-кондитер”, мета якого ознайомити та показати сучасні технології приготування італійської піци. Описано: організація робочого місця, підбір інвентарю та посуду, сировини та технологія приготування різних видів піци.

Технологічні процеси, які проходили в ході майстер-класу, пробуджували у студентів бажання стати майстром піцайоло, технологом харчового виробництва, декоратором готової продукції (піци) або кухарем ресторану. Незважаючи на те, що приготування піци йшло за визначеним графіком та за одним рецептом, студенти змогли проявити своє креативне мислення.

Спілкуючись у процесі здійснення своїх перших кулінарних кроків, студенти отримали заряд позитивних емоцій. Побували в ситуації успіху, адже піца вийшла смачною. А сам процес був веселим і цікавим.

Особлива подяка власникам кафе-ресторану, які підтримували доброзичливу, веселу атмосферу заходу, і провели його на великому професійному рівні.

 


Якщо Ви сумніваєтесь, яку ж обрати професію, як себе реалізувати, ким Ви хочете стати в житті – Вам допоможе «МОЯ ПРОФЕСІЯ»!

 

Однією з форм профорієнтаційної роботи є консультування молоді щодо вибору майбутньої професії, а також допомога в проходженні профдіагностичного тестування. Тому, до фахівця з профорієнтації Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості молодь звертається за професійною консультацією.
Сьогодні тестування в філії пройшла одинадцятикласниця Ліля на онлайн платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».
«Моя професія» – це платформа профорієнтаційного консультування, розміщена на офіційному інтернет-ресурсі Державного центру зайнятості, завдяки якій можна отримати послуги з профорієнтації. Дана платформа дає можливість безкоштовно та дистанційно пройти онлайн-тестування. Широкий спектр різноманітних запитань дозволить Вам більш глибше зрозуміти себе, свої схильності, здібності та професійні інтереси, проявити себе в логічному мисленні, психологічній стійкості та підвищити рівень IQ.
Таке тестування дає можливість визначитись у виборі майбутньої професії, здобутті нового фаху чи виборі діяльності, яка приноситиме Вам задоволення та фінансову стабільність у майбутньому.
Дана платформа набула популярності серед дорослого населення та учнівської молоді від 14 років, хоча профорієнтаційне тестування можуть пройти усі охочі, котрі бажають опанувати нову професію та стати конкурентоспроможними на ринку праці.

05.08.2019 року

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх