Графік прийому громадян


 

ГРАФІК

особистого прийому громадян у Любешівській районній раді

 

Прізвище, ім’я по батькові посадової особи, що проводить прийом

Прийомні дні

Години прийому

НАГОРНИЙ Петро Никонович

Голова районної ради

щосереди з 9.00 до 13.00
ЧИКИДА Марія Тимофіївна

Заступник голови районної ради

щочетверга з 9.00 до 13.00

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Любешівської районної ради

22.03.2016 року № 5/33

 

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян депутатами Любешівської районної ради у виборчих округах

 

№ п/п Прізвище, ім’я,

по батькові

№ виборчого округу Час та місце проведення особистого прийому в окрузі
1 Андрушкевич Валерій Миколайович 29 Остання середа місяця з 11.00 до 13.00

с. Угриничі, сільський клуб

2 Борушок

Лариса Степанівна

3 2-а, 4-а п’ятниця місяця з 13.00 до 14.00

Адмінприміщення райради, каб. 208 Б

3 Геліч Андрій Степанович 19 4-й четвер кожного місяця з 14.00 до 16.00

с. Залаззя, приміщення сільської ради

20 4-й четвер кожного місяця з 14.00 до 16.00

с. Залаззя, приміщення сільської ради

4 Губчик Любов Михайлівна 12  2-й, 4-й четвер місяця з 13.00 до 14.00

ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Велика Глуша

5 Гурська

Наталія Федорівна

31 1-й понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Хоцунь, приміщення сільської ради

6 Дишко

Петро Семенович

11 2-а середа кожного місяця  з 12.00 до 14.00

с. Велика Глуша, приміщення сільської ради

7 Добровольська

Ганна Федорівна

5 4-й четвер  кожного місяця з 15.00 до 17.00

вул. Свободи, 24

8 Жилко Олеся Степанівна 7 3-я п’ятниця  кожного місяця з 14.00 до 16.00

с. Березичі, приміщення сільської ради

9 Жалко

Тетяна Леонідівна

18 Кожен вівторок з 9.00 до 11.00

с. Дольськ, приміщення сільської ради

 

10

Зімич

Любов Павлівна

30 4-а неділя кожного місяця з 15.30 до 18.30

с. Судче, приміщення сільської ради

2-й понеділок кожного місяця з 15.30 до 18.30

ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля

11 Ількевич

Степан Васильович

32 2-й, 4-й четвер  кожного місяця з 9.30 до 11.30

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Цир

12 Козюмич Григорій Михайлович 2 1-а п’ятниця кожного місяця з 10.00 до 12.00

2-й поверх приміщення райспоживспілки

13 Коренчук

Тамара Юхимівна

27 Кожна середа місяця з 14.00 до 16.00

с. Мала Глуша, приміщення сільської ради

14 Корець

Володимир Васильович

18 2-й понеділок кожного місяця з 9.00 до 11.00

с. Дольськ, приміщення сільської ради

15 Кух

Микола Васильович

26 2 середа кожного місяця з 14.00 до 16.00

с. Люб’язь, приміщення сільської ради

 

16

Кух

Ольга Василівна

23 4-а п’ятниця кожного місяця з 9.00 до 11.00

с. Зарудчі, приміщення сільської ради

24 4-а п’ятниця кожного місяця з 9.00 до 11.00

с. Зарудчі, приміщення сільської ради

17 Кушнерик

Олександр Миколайович

14 Кожен вівторок місяця з 11.00 до 13.00

с. Великий Курінь, приміщення сільської ради

18 Лавренюк Микола Васильович 8 1-а п’ятниця кожного місяця з 14.00 до 16.00

с. Бихів, приміщення сільської ради

19 Лащ Тетяна Григорівна 21 2-й вівторок місяця з 14.00 до 16.00

с. Залізниця, приміщення сільської ради

20 Нагорний

Петро Никонович

28 2 четвер кожного місяця з 15.00 до 16.00

с. Седлище, приміщення сільської ради

10 3 четвер кожного місяця з 15.00 до 16.00

с. Бірки, приміщення сільської ради

15 4 четвер кожного місяця з 15.00 до 16.00

с. Ветли, приміщення сільської ради

21 Нестерук

Ніна Петрівна

13 1 понеділок кожного місяця з 13.00 до 15.00

ЗОШ І- ІІ ст. с. Погулянка

22 Олешкевич Віктор Петрович 26 3-й четвер кожного місяця з 9.00 до 13.00

с. Люб’язь, сільська рада

23 Олішкевич Петро Михайлович 17 1 вівторок кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Деревок, приміщення сільської ради

24 Пронцевич Ольга Василівна 1 2-й четвер кожного місяця, з 17.30 до 19.00

смт. Любешів, вул. Свободи 24

25 Симонович

Віктор Петрович

16 1-й, 3-й вівторок кожного місяця з 14.00 до16.00 с. Гірки, приміщення сільської ради
26 Сінчук

Борис Володимирович

33 1-й, 3-й вівторок кожного місяця з 14.00 до16.00

с. Лахвичі, сільський клуб

27 Томащук Тетяна Федорівна 9 2-й, 4-й вівторок кожного місяця з 13.00 до14.00

с. Бірки, сільська амбулаторія

28 Філюк

Микола Якович

12 2-й понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00 с. Велика Глуша, сільська рада
29 Хвесик

Сергій Васильович

6 1-й понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Рудка, сільський клуб

4-а п’ятниця кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Деревок, сільський клуб

30 Хомич

Анатолій Васильович

25 3-й четвер кожного місяця з 14.00 до 16.00

с. Любешівська Воля, приміщення сільської ради

31 Хрупчик

Володимир Мартинович

32 4-а середа кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Цир, приміщення сільської ради

32 Черевко Юрій Григорович 21 2-й четвер кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Залізниця, приміщення сільської ради

33 Чикида

Марія Тимофіївна

4 3-я п’ятниця  кожного місяця з 9.00 до 11.00

2-й поверх приміщення райспоживспілки

34 4-а п’ятниця кожного місяця з 10.00 до 12.00

с. Щитинь, приміщення сільської ради

34 Яцик

Лариса Павлівна

27 1-а п’ятниця кожного місяця з 13.00 до 15.00

с. Мала Глуша, сільський ФАП

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх