Графік прийому громадян


 

ГРАФІК

особистого прийому громадян у Любешівській районній раді

 

Прізвище, ім’я по батькові посадової особи, що проводить прийом

Прийомні дні

Години прийому

НАГОРНИЙ Петро Никонович

Голова районної ради

щосереди з 9.00 до 13.00
КУХ Ольга Василівна

Заступник голови районної ради

щочетверга з 9.00 до 13.00

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Любешівської районної ради

22.03.2016 року № 5/33

 

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян депутатами Любешівської районної ради у виборчих округах

 

№ п/п Прізвище, ім’я,

по батькові

№ виборчого округу Час та місце проведення особистого прийому в окрузі
1 Беденюк Павло Сергійович 8 1 вівторок кожного місяцяз 14.00 до 16.00

с. Бихів лікарня

2 Борисюк Валентина Іванівна 19 1 неділя кожного місяця з 11.00 до 13.00

Будинок культури

3 Борушок Лариса Степанівна 26 2 неділя кожного місяця з 9.00 до 11.00 сільська рада с. Люб’язь
4 Боснюк Юрій Володимирович 12 Кожен четвер місяця з 17.30 до 18.00

Громадська приймальня партії «Батьківщина» вул.Червоноармійська, буд.24

5 Геліч Андрій Степанович 20 4 четвер кожного місяця з 14.00 до 16.00

сільська рада с. Залаззя

6 Гурська Наталія Федорівна 31 1 понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00

сільська рада с. Хоцунь

7 Дишко Петро Семенович 11 2 середа кожного місяця  з 12.00 до 14.00

сільська рада с. Велика Глуша

8 Добровольська

Ганна Федорівна

3

5

4 четвер  кожного місяця з 15.00 до 17.00 вул. Червоноармійська,буд.12
9 Зімич Любов Павлівна 30 4 неділя кожного місяця з 15.30 до 18.30 сільська рада с. Судче
2 понеділок кожного місяця з 15.30 до 18.30 ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля
10 Ількевич Степан Васильович 32 2,4 четвер  кожного місяця з 9.30 до 11.30 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Цир
11 Кирилюк Михайло Васильович 27 1 понеділок кожного місяця з 9.00 до 10.00 сільська рада с. Ветли
1 понеділок кожного місяця з 10.00 до 11.00 сільська рада с. Мукошин
12 Коренчук Тамара Юхимівна 27 Кожна середа місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с.Мала Глуша
13 Корець Володимир Васильович 18 2 понеділок кожного місяця з 9.00 до 11.00 сільська рада с. Дольськ
14 Котеленець Віталій Віталійович 12 2 четвер  кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Велика Глуша
15 Кузьмич Надія Василівна 18 2 понеділок кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Гірки
16 Кух Микола Васильович 26 2 середа кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Люб’язь
17 Кух Ольга Василівна 23

24

4 п’ятниця кожного місяця з 9.00 до 11.00 сільська рада с. Зарудчі
18 Кушнерик Олександр Миколайович 14 Кожен вівторок місяця з 11.00 до 13.00 сільська рада с. Великий Курінь
19 Мартинюк Ніна Петрівна 15 4 понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00 сільська рада с. Ветли
20 Мокич Василь Євдокимович 10 1 понеділок кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Бірки
21 Мокіч Микола Федорович 17 1 понеділок  кожного місяця з 11.00 до 13.00 сільська рада с. Деревок
22 Нагорний Петро Никонович 28 2 вівторок кожного місяця з 13.00 до 15.00 сільська рада с. Седлище
29 3 вівторок кожного місяця з 11.00 до 13.00 сільська рада с. Березичі з 13.00 до 15.00 с. Угриничі
23 Нестерук Ніна Петрівна 13 1 понеділок кожного місяця з 13.00 до 15.00 ЗОШ І- ІІст. с. Погулянка
24 Сергійчук Володимир Михайлович 9 Кожна середа місяця, з 9.00 до 11.00 сільська рада с. Бірки
25 Симонович Віктор Петрович 16 1,3 вівторок кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Мукошин
26 Сінчук Борис Володимирович 33 1,3 вівторок кожного місяця з 14.00 до 16.00 Будинок культури с. Лахвичі
27 Філюк Микола Якович 12 2 понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00 сільська рада с. Велика Глуша
28 Хвесик Сергій Васильович 6 1 понеділок кожного місяця з 10.00 до 12.00 с. Рудка клуб
29 Хомич Анатолій Васильович 25 3 четвер кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Любешівська Воля
30 Христік Тетяна Леонідівна 18 Кожен вівторок з 9.00 до 11.00

сільська рада с. Дольськ

31 Хрупчик Володимир Мартинович 32 4 середа кожного місяця з 10.00 до 12.00 сільська рада с.Цир
32 Черевко Юрій Григорович 7 2 четвер кожного місяця з 14.00 до 16.00 сільська рада с. Березичі
21 2 четвер кожного місяця з 10.00 до 12.00 сільська рада с. Залізниця
33 Чикида Марія Тимофіївна 4 3 п’ятниця  кожного місяця з 9.00 до 11.00 вул. Червоноармійська, буд.12
34 4 п’ятниця кожного місяця з10.00 до 12.00 сільська рада с. Щитинь
34 Яцик Лариса

Павлівна

27 1 п’ятниця кожного місяця з 13.00 до 15.00

Медичний пункт с. Мала Глуша

Вітальне слово Голови Районої ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх