Відбулось засідання чергової вісімнадцятої сесії районної ради

26 вересня 2017 року відбулося засідання вісімнадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні голова ради Петро Никонович Нагорний.  Із 34 депутатів прибули та зареєструвалися 30.

На початку засідання ради відбувся звіт народного депутата України Ірини Мирославівни Констанкевич. У сесійній залі були присутні не лише депутати районної ради, а й сільські голови, керівники установ, вчителі та жителі Любешівського району.

Перед розглядом питань порядку денного сесії головуючий зачитав відповіді, які надійшли до районної ради, на депутатські запити та звернення.

Депутат районної ради Черевко Ю. Г. озвучив проблему жителів с. Лобна та с. Залізниця щодо виклику автомобіля швидкої допомоги та ремонту дороги між даними селами. Він наголосив, що дзвінки з мобільних телефонів жителів сіл Лобна та Залізниця Любешівського району Волинської області переадресовуються до диспетчерської міста Рівне, а в селі Лобна Любешівського району мобільний зв’язок, як такий, відсутній. В наслідок цього пацієнти вчасно не можуть викликати автомобіль швидкої допомоги.

Депутат Борисюк В.І. повідомила, що у с. Залаззя щодня відбувається систематичне відключення електроенергії на 2, а то і 3 години. У зв’язку з цим, кухарі у школі та садочку  не можуть вчасно приготувати дітям харчування, відбувається розморозка холодильників, а це може призвести до псування продуктів, і, відповідно, до отруєння дітей. Аналогічний спільний запит озвучили депутати Кузьмич Н. В., Мокич В. Є., Нестерук Н. П. оскільки відключення електроенергії відбувається майже по всіх селах району. Депутат Філюк М. Я.  підняв проблему законності заміни газових кранів у с. Велика Глуша.  Кирилюка М. В. цікавили питання, які розглядались на нараді 21.09.2017 року на озері Біле.

Болючими для району так і лишаються ремонти доріг. По питанню «Про стан доріг, виконання ремонтів та підготовку до зими дорожніми службами району» доповідав Гаврилюк В. П. – начальник філії “Маневицької ДЕД” ДП “Волинський облавтодор”. Він наголосив, що очолювана ним організація виступає підрядником. Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Волинській області, начальник якої є Посполітак А. Г. Анатолій Григорович був запрошений та, на жаль, не прибув на засідання сесії. Депутати, вислухавши доповідь Гаврилюка Віктора Прокоповича, наполягли на присутності на засіданні сесії начальника Служби автомобільних доріг Посполітака А. Г., тому що до нього є безліч запитань щодо ремонту доріг по Любешівському районі. У зв’язку з цим було внесено доповнення до рішення та рекомендовано голові районної ради звернутись до Державного агентства автомобільних доріг України з проханням забезпечити участь керівника Служби автомобільних доріг у Волинській області у найближчому  засіданні сесії.

При заслуховуванні питання внесення змін до бюджету депутат районної ради Черевко Ю. Г. знову порушив проблему стану дороги між селами Лобна та Залізниця. Він наголосив на тому, що дорога знаходиться на стільки в плачевному стані, що по ній вже взагалі майже неможливо пересуватись легковим автотранспортом. На автобусах з’явилось повідомлення про те, що з 01 жовтня 2017 року припиняється перевезення пасажирів у зв’язку із поганим станом дороги. У результаті обговорення було визначено дві ділянки на цьому відрізку, які потребують негайного ремонту, та були виділені кошти на їх ремонт в сумі 30 тисяч гривень.

З  метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд змін до районних програм.

 

 

 

 

 

2017-09-27
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх