На бюджетній комісії розглядалось питання діяльності державного нотаріуса та проблеми черг за виготовленням біометричних паспортів, ID- карток громадян

21 вересня, в актовому залі районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Провів засідання голова комісії Кушнерик Олександр Миколайович. На засіданні були присутні 9 членів комісії із 10.

Про роботу Любешівського районного сектору управління ДМС у Волинській області – питання, що було зініційоване депутатом Філюком  М.Я. – доповідав Пахолюк Олександр Михайлович – перший заступник начальника управління ДМС у Волинській області. Він прозвітував про діяльність Любешівського районного сектору ДМС з питань паспортизації громадян і дотримання ними паспортних правил. Олександр Михайлович підняв проблемне питання  з оформлення документів для виїзду за кордон та видачі паспортів громадянина України у формі ІD картки. У членів комісії було багато запитань щодо створення черг за виготовленням паспорта, видачі паспортів українського зразка для  дітей, які досягли 14-річного віку. Пахолюк О.М. наголосив на тому, що в Любешівському секторі ДМС по штатному розпису 3 чоловіка, а робоче місце для видачі паспортів – одне. На обслуговування однієї людини потрібно близько 25 хвилин, саме тому вирішується питання придбання ще одного комплекту обладнання для сектору. Він запевнив присутніх, що про всі проблеми щодо роботи міграційної служби в області відомі, але вирішення їх можливе лише в межах діючого законодавства. Борисюк В.І. – депутат районної ради акцентувала увагу на оформленні документів по перетині кордону з Республікою Білорусь по ID – картках, на що отримала відповідь, що  даний кордон можна перетнути по паспорту старого зразка або по закордонному паспорту.

Сиротенко Олександр Григорович, в.о. начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Волинській області, доповів про роботу державного нотаріуса у Любешівському районі. Він зазначив, що Кух В.І. – державний нотаріус  – має основне місце роботи в нашому районі та додатково обслуговує Маневицький район. Два дні він приймає в Любешові, два – у Маневичах, у зв’язку з чим складається напружена ситуація серед громадян при зверненні до місцевої нотаріальної контори. Петро Никонович Нагорний – голова районної ради запропонував керівництву Головного територіального управління юстиції з питань нотаріату організувати діяльність державного нотаріуса Куха В.І. у селищі Любешів щоденно.

Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за ІІ квартал доповів Любеля А.Я.  – начальник Любешівського відділення Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області. Він наголосив, що вагоме місце у структурі доходів місцевих бюджетів займають також акцизний податок, єдиний податок, плата за землю. На сьогоднішній  день актуальним залишається завдання організації спільної роботи із забезпечення сплати земельного податку  громадянами. Голова районної ради, з метою погашення податкового боргу плати за землю, рекомендував депутатам внести в проект рішення рекомендацію сільським головам вжити невідкладних заходів для сплати податку за землю.

Члени бюджетної комісії підтримали позицію комісії з гуманітарних питань та комісії з питань депутатської діяльності та етики щодо зняття з розгляду питання «Про Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності у зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про освіту»».

Також було прийнято рішення зняти з розгляду чергової сесії питання про передачу будівлі кіновідеомережі, яка знаходиться на вул. Незалежності селища Любешів будівлі “Кіновідеомережа”, яка знаходиться на вул. Незалежності селища Любешів у державну власність на баланс НПП «Прип’ять- Стохід», аргументувавши це тим, що НПП «Прип’ять-Стохід»  не в повному обсязі надав до районної ради документи для прийняття даного рішення.

Решта проектів рішень на чергову 18 сесію було підтримано членами комісії.

 

 

2017-09-22
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх