Відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю

20 вересня 2017 року відбулось засідання постійної комісії Любешівської районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю, яке провела голова цієї комісії Тамара Юхимівна Коренчук.

На засіданні були присутні 4 члени комісії із 6.

Голова комісії ознайомила присутніх з порядком денним засідання постійної комісії.

Веремчук Ольга Миколаївна – начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області доповіла про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за І півріччя відділу прокуратури. Вона проінформувала присутніх, що упродовж І півріччя 2017 року відділом місцевої прокуратури вживались організаційно-практичні заходи щодо боротьби зі злочинністю, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності, забезпечення відшкодування спричиненої шкоди. Лишається проблемним питання незаконного видобутку бурштину та незаконної вирубки лісу на території району. Також, на території Любешівського району з метою недопущення незаконного видобутку бурштину-сирцю здійснюють патрулювання придані сили Національної поліції України у кількості 20 чоловік. Патрулювання здійснюється поблизу с. Судче та с. Невір.

Члени постійної комісії, заслуховуючи начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Куха Василя Ілліча про Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, підтримали позицію комісії з гуманітарних питань та запропонували зняти з розгляду дане питання у зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про освіту».

Одноголосно членами постійної комісії було рекомендовано на сесії підтримати звернення депутатів Рожищенської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо відновлення фінансування державних житлових програм, Звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо передачі на місця повноважень у сфері земельних відносин та Звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України.

Також заступник голови районної ради Кух Ольга Василівна доповіла по питанню «Про підтримку рішення Маневицької районної ради від 21.06.2017 № 20/39 «Про запит депутата Маневицької районної ради Базарнової A. B. до голови районної ради Мельника A. M., голови райдержадміністрації Линдюка А. О. щодо забезпечення ДП “Волиньторф” земельними ділянками для видобутку торфу», при голосуванні за яке три депутати проголосували «за», а депутат Кирилюк М. В. «утримався».

2017-09-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх