На комісії з питань промисловості розглянуто питання стану доріг в районі

19 вересня 2017 року  під головуванням Боснюка Юрія Володимировича в актовому залі районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму, де розглядались профільні питання, які внесені до порядку денного 18 сесії районної ради. На засіданні були присутні 6 членів комісії із 8.

На розгляд постійної комісії було винесено 6 проектів рішень.

По питанню «Про стан доріг, виконання ремонтів та підготовку до зими дорожніми службами району» доповідали Черевко Вадим Володимирович – начальник Любешівського дорожньо-ремонтного пункту філії Маневицької ДЕД та Курганович Михайло Станіславович – начальник  дорожньо-експлуатаційного пункту№17 філії Маневицької ДЕД. Черевко В.Д. наголосив, що в районі, в межах виділених коштів, проводиться частковий ямковий ремонт доріг. Є дуже складні ділянки доріг, такі як с. Залізниця – с. Лобна та смт Любешів – с. Велика Глуша, які потребують виділення додаткових коштів, тож вони знаходяться на постійному контролі у дорожніх служб та влади району. У членів комісії та голови районної ради Петра Нагорного були запитання щодо стану техніки до роботи в зимовий період, готовності автогрейдерної техніки та заготівлі солі та піску. На що Черевко В.В. відповів, що техніка застаріла, але робиться все можливе для подальшої її експлуатації. До кінця вересня мають забезпечити Любешівський район сіллю та піском на зимовий період.

Корх Петро Олексійович – начальник Любешівської районної державної лікарні ветеринарної медицини доповів по питанню «Про епізоотичний стан карантинно – інфекційних захворювань тварин». Він прозвітував, про роботу ветеринарної служби, наголосив на тому, що у районі постійно проводиться моніторинг захворюваності тварин та всі необхідні заходи для локалізації наслідків інфекційних хвороб, налагоджується контроль на ринку за живими тваринами. На постійному контролі стоїть питання захворюваності африканської чуми свиней. Оскільки дикі свині є вірусоносіями цього небезпечного захворювання, службою ветмедицини разом з єгерями мисливських угідь району проводиться моніторинг серед диких кабанів. На даний час не зареєстровані випадки захворювань африканської чуми свиней в районі. Мокич В.Є., депутат районної ради цікавився щодо можливого спрощення довідок, необхідних для продажу поросят на ринку. Петро Олексійович зазначив, що ідентифікація тварин проводиться згідно чинного законодавства і на місцевому рівні це не можливо змінити.

Про стан штучного осіменіння ВРХ в районі інформував Сергійчук Іван Володимирович – зоотехнік – селекціонер ДП «Волинське ОПП», який розповів про переваги штучного осіменіння худоби над паруванням доморощеними бугаями, які мають низьку племінну цінність. Однак він зазначив, що відсоток штучного осіменіння в районі вкрай низький. Це зумовлено тим, що вартість штучного осіменіння дорожча ніж природнім способом, та низькою освіченістю громадян по даному питанню.

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2017 рік та про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів комунальних підприємств доповідала Полікарчик Наталія Миколаївна – начальник відділу інвестицій та інфраструктури райдержадміністрації. Комісія одноголосно не підтримала рішення щодо встановлення заробітної плати на 2017 рік. Під час обговорення даного питання у комісії виникли сумніви щодо доцільності прийняття рішення у зв’язку з тим, що не зрозуміло як це вплине на об’єкти будівництва, які вже будуються. Головою районної ради було дано доручення вивчити це питання до пленарного засідання районної ради.

2017-09-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх