Голова районної ради привітав зі святом першого дзвоника учнів опорного навчального закладу Любешівського НВК

Кожного року, у перший вересневий ранок подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнюються веселими, дзвінкими голосами школярів– приходить свято першого дзвоника – День знань. 1 вересня 2017 року в усіх школах Любешівщини відбулися традиційні урочисті лінійки.

З нагоди шкільного свята голова районної ради Петро Нагорний щиро привітав учнів та вчителів Любешівського НВК, а заступник голови районної ради Ольга Кух вітала учнів Підкормільської загальноосвітньої школи.

“Ви народились у незалежній Україні, омріяній попередніми поколіннями, зрошеній потом та кров’ю сотень тисяч героїв. Тож будьте гідними їх пам’яті, вчіться, працюйте й боріться за те, щоб наша земля стала по-справжньому незалежною, процвітаючою, розвинутою, з високою духовністю”,- зазначив голова районної ради.

Традиційно, першого вересня вся увага прикута до першокласників. Особливі  вітання Петра Никоновича були адресовані саме їм: «Це – особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти. Перед вами відкриються тисячі доріг країни Знань і вічних істин Добра, Краси, Здоров`я». Одинадцятикласникам Петро Никонович побажав використовувати кожну мить стрімкого життя та не бути байдужими.

Звернувшись  до педагогів, керівник району сказав: «Думаю, саме ви сьогодні хвилюєтеся більше за всіх. Непроста у вас праця, але вашу любов, доброту, мудрість і чуйність пам’ятають тисячі випускників. Виявити в дитини Божу іскру таланту та роздмухати з неї полум’я вимагає неймовірних зусиль, терпіння, часу.  Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаю Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Нехай успіхи вихованців стануть винагородою за ваш благородний труд і терпіння».

Були традиційні вітання гостей, вручення подарунків, віршовані віншування. Урочистості з нагоди Дня Знань  в Любешівському НВК пройшли в душевній, доброзичливій атмосфері.

 

2017-09-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх