Голова районної ради Петро Нагорний взяв участь у виїзному засіданні колегії районної державної адміністрації, яка проходила 31 серпня у с. Залаззя.

Розглядалися такі питання як підготовки закладів освіти району до нового 2017 – 2018  навчального року, стан забезпечення пожежної безпеки населених пунктів району, про хід підготовки господарств до опалювального сезону, про роботу Залаззівського  та Бихівського сільських голів.

Кух Василь Ілліч, начальник відділу освіти, молоді та спорту доповів, що всі школи та дошкільні навчальні заклади району готові до нового навчального року. У Седлищенській ЗОШ І – ІІІ ст. за кошти з державного регіонального розвитку проводиться реконструкція з добудовою спортивної зали. Для проведення ремонтів (придбання фарби) було залучено 170 тис. грн з місцевого бюджету. Також проводяться такі енергозберігаючі заходи як заміна вікон та дверних блоків . Планується закупівля комп’ютерної техніки та мультимедійного обладнання для ЗНЗ району на 324 тисячі гривень.

Районному відділу освіти, молоді та спорту було рекомендовано провести технічну експертизу стану будівлі дошкільного навчального закладу № 2 у Любешові.

Начальник Любешівського РС УДСНС Віталій Деркач повідомив, що станом на серпень місяць цього року порівняно з минулим роком на 16 відсотків зменшилось кількість пожеж у районі. Основними причинами пожеж було необережне поводження з вогнем, несправність та неправильне влаштування печей та димарів, коротке замикання, розряд блискавки. У 2017 році вогонь забрав життя 4 людей. Незадовільна ситуація склалася в районі з фінансування місцевої пожежної охорони, в основному вона утримується на мінімально можливому для функціонування рівні. Рекомендовано було Судченській сільській раді посилити роботу у даному напряму. І очільники району, і Віталій Деркач ще раз наголосили для сільських голів та присутніх про недопущення спалювання рештків сухого зілля на полях, особливо на торфовищах.

Головою районної ради гостро ставилось питання діяльності Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району, та перерахування коштів сільськими радами на його утримання.

Учасники колегії відвідали такі інфраструктурні об’єкти на території Залаззівської та Бихівської сільських рад як школи, ФАПи, клуби та самі приміщення сільських рад. Під час доповідей сільські голови Лавринюк Микола Олексійович та Андрусик Сергій Стефанович розповіли про свою діяльність, наповненість сільських бюджетів, роботу виконавчих комітетів, дільничих інспекторів та про благоустрій населених пунктів. Роботу обох голів визнано задовільною.

Після колегії голови районної ради та райдержадміністрації  здійснили робочий візит для оцінки якості ремонтних робіт, розпочатих  на дорозі О-030958 /О-030957/ до с.Судче.

2017-09-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх