Святкування Дня Незалежності України в Любешові продовжилось святковим концертом «Моя Україна – єдина і вільна»

Гучними піснями та яскравими танцювальними постановками – так працівники будинку культури привітали любешівців із 26 річницею Незалежності України.

На творче дійство зібралась ціла зала глядачів. Кожен мав можливість почути неймовірні голоси та мелодії, які лунали зі сцени.

Учасники музичного дійства подарували неймовірні емоції і враження усім присутнім.

Виконати почесну місію вручити нагороди і подарунки кращим представникам громадськості Любешівщини на сцену запросили голову районної ради Петра Нагорного, голову райдержадміністрації Олега Куха.

За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у становлення української державності та з нагоди 26-ої річниці незалежності України було нагороджено Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації учасників антитерористичної операції на Сході України – Касянчука Віталія Григоровича, Кинчака Михайла Дем’яновича, Мозерчука Сергія Олександровича, Шмаля Василя Миколайовича.

За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у становлення української державності та з нагоди 26-ої річниці незалежності України було нагороджено Почесною грамотою районної ради, районної державної адміністрації та цінним подарунком жителів селища Любешів –  Поліщука Валентина Михайловича, Чикиду Петра Петровича.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 26-ої річниці незалежності України було нагороджено Почесною грамотою районної ради, районної державної адміністрації та цінним подарунком кращих трудівників району: заслуженого працівника соціальної сфери – Демиха Миколу Олексійовича, заслуженого працівника культури – Оласюка Карпа Овдійовичу, працівника охорони здоров’я України – Савлук Ніну Спиридонівну, Андрусика Віталія Олександровича, Гапончука Олега Сергійовича, Гука Андрія Зіновійовича, Іванів Галину Хомівну, Петяка Владислава Олександровича, Чубейка Петра Івановича, Шоломицького Юрія Францовича.

За вагомий внесок у розвиток спорту, активну громадянську позицію та з нагоди 26-ої річниці незалежності України було нагороджено Почесною грамотою районної ради, районної державної адміністрації та цінним подарунком – Кух Іванну Вікторівну, Смаля Созона Антоновича, Труша Миколу Миколайовича.

За сумлінну працю, вагомий внесок у наповнення дохідної частини районного та державного бюджетів та з нагоди 26-ої річниці незалежності України було нагороджено Почесною грамотою районної ради, районної державної адміністрації та цінним подарунком директора Товариство з обмеженою відповідальністю «Євротехіннов – ЕТІ» Видерка Михайла Михайловича.

Військовий комісар Любешівського районного військового комісаріату Борисюк Геннадій Олександрович нагородив відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» військовозобов’язаних учасників АТО – молодшого сержанта Юрія Бедарева, старшого сержанта Анатолія Куприйчика, рядового Валентина Черевка, рядового Івана Герця, сержанта Анатолія Нестерука, молодшого сержанта Олександра Мельника, старшого лейтенанта Валентина Солошика.

А світлу пам’ять всіх загиблих і померлих захисників України, які в усі часи самовіддано стояли на сторожі інтересів нашої держави, учасники та гості заходу вшанували хвилиною мовчання.

У фойє будинку культури всі охочі могли переглянути виставку книг про наших Героїв та історію створення незалежності України.

На центральній площі селища діти брали участь у конкурсі малюнок на асфальті.

Одним словом, на святковому концерті було що подивитися, було що послухати.

 

2017-08-28
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх