Вітання голови районної ради з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України

Шановні жителі району !

Від щирого серця вітаю Вас з нашими найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв. Зараз Україну як незалежну державу знає весь світ.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на згуртованість, на самоповагу, на толерантність. А тому, не може бути сумніву, що працелюбний народ України здатен поліпшити життя у своїй власній державі.

Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.

Бажаю Вам і Вашим рідним Миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним !

 

З повагою голова районної ради                          Петро Нагорний

2017-08-23
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх