Звернення до громадян з приводу недопущення спалювання пожнивних залишків

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області закликає мешканців області та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки та не допустити спалювання пожнивних залишків (соломи та стерні) після збирання врожаю.

Полум’я від таких пожеж може легко перекинутись на житлові будинки, господарські споруди, лісові масиви та торф’яники. Відтак, через необережність при поводжені з вогнем чи внаслідок зумисного підпалу вже не потрібної соломи може згоріти роками нажите майно, сотні гектарів лісу чи торфу. Для того, аби приборкати такі пожежі в екосистемах, що виникають від одного лиш сірника, потрібно тижні роботи рятувальників та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, значних матеріальних засобів і людських ресурсів.

Звертаємось до громадян та посадових осіб господарств, голів органів місцевого самоврядування – не допустіть пожеж в екосистемах, застережіть від цього своїх співвітчизників. У період високого класу пожежної небезпеки заїзд автомобілів в лісові масиви та розведення там багать заборонено!

Пам’ятайте: за необережні дії при поводженні з вогнем, а також умисний підпал сухої рослинності чи стерні, що завдало шкоду екологічному стану навколишнього природного середовища, передбачено сувору адміністративну відповідальність!

Пам’ятайте, що дотримання вимог правил пожежної безпеки – це гарантія збереження майна та природних екосистем від знищення вогнем!

Управління ДСНС у Волинській області

 

2017-08-15
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх