(ОНОВЛЕНО) Відбулась позачергова 17 сесія районної ради сьомого скликання

08 серпня 2017 року відбулося засідання сімнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Із 34 депутатів взяли участь у роботі сесії 23.

На порядок денний пленарного засідання виносились такі питання:

– Про присудження щорічної Премії районної ради та районної державної адміністрації педагогічним працівникам;

– Про затвердження Статуту опорного навчального закладу «Любешівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Любешівської районної ради Волинської області» та положень філій;

– Про затвердження Статуту опорного навчального закладу «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області» та положень філій;

– Про внесення змін до Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016 – 2017 роки;

– Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Вже традиційно перед розглядом питань порядку денного сесії головуючий зачитав відповіді, які надійшли до районної ради, на депутатські запити та звернення. Також депутат Олександр Кушнерик звернувся до депутатів з проханням підтримати його депутатський запит щодо автобусного сполучення по маршруту с. Великий Курінь – смт Любешів. Зі слів депутата, до нього звернулися жителі сіл Проходи і Великий Курінь з проблемою відсутності автобусного сполучення саме у неділю. Хоча, згідно договору заключеному з перевізником, по даному маршруту має здійснюватись перевезення щоденно.

В Україні наразі проходить реформа системи освіти, У районах створюються  опорні школи. Одним із етапів початку функціонування опорних закладів є прийняття їх Статутів. На профільній комісії з гуманітарних питань, яка відбулась 07 серпня 2017 року, виникло багато питань щодо діяльності новоутворених закладів, організації навчально-виховного процесу та надання різного характеру послуг. Ретельно опрацювавши дані статути на комісії, на сесії їх було затверджено майже без обговорення.

Нагадаємо, що на минулій 16 черговій сесії районної ради, яка відбулась 22.06.2017 року, було створено два опорних заклади -Любешівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Любешівської районної ради Волинської області та Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області.

Жваво обговорювалось питання внесення змін до бюджету. Депутат Кушнерик О. М. запропонував не виділяти кошти на утримання приданих сил Івано-Франківської області, які покликані запобігти незаконному видобутку корисних копалин, зокрема бурштину-сирцю, саме з районного бюджету, мотивуючи це тим, що гроші на дані цілі повинні виділятись з державного бюджету. Дана поправка не отримала необхідну кількість депутатських голосів, та не хватало голосів і для прийняття рішення в цілому. Після чого головуючий оголосив перерву та зібрав голів фракцій для обговорення даного питання. Після перерви до депутатів районної ради звернулися голова райдержадміністрації Олег Кух та начальник Любешівського відділення Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Матчук. Вони переконували підтримати дане рішення та все ж таки виділити кошти у сумі 18 тисяч гривень на утримання приданих сил. Основним аргументом було те,  що влада мусить зробити все, аби у Любешівському районі не повторилась ситуація з незаконним видобутком бурштину та катастрофічними наслідками, які відбуваються в Рівненській області. Зрештою після детального обговорення питання депутати районної ради підтримали внесення змін до бюджету майже одноголосно.

У «Різному» депутат Надія Кузьмич звернулась до начальника Любешівського відділення Поліції Олега Матчука за роз’ясненням щодо ходу розслідування дорожньо – транспортної аварії, яка сталась у с. Гірки у ніч з 2 на 3 серпня, внаслідок якої травмована одна особа. На що була отримана відповідь, що, за попередніми даними, був наїзд на громадянина здійснено на автомобілі з іноземними номерами. А згідно перепису, в районі таких автомобілів є більше 960, то наразі іде розслідування справи. Також начальник поліції попросив сприяння депутатів у наданні інформації щодо даного випадку. Депутат Валентина Борисюк підняла питання приведення у належний вигляд території селищного парку, а депутатом Марією Чикидою порушувалось питання здійснення внутрішнього ремонту будинку дитячої юнацької творчості, ремонту автомобілів екстреної медичної допомоги. Також Марія Тимофіївна повідомила, що до неї звертаються жителі Любешова з проханням оприлюднити інформацію про те, хто працює над реконструкцією Алеї Слави у селищі, яка сума, звідки фінансування, і вцілому який буде вигляд даного об’єкту. Керівництво району повідомили що на дані роботи з обласного бюджету виділено 351 тис.грн , з районного 200 тис. грн та з селищного бюджету орієнтовно 151 тис. грн.

По завершенню сесії Петро Нагорний подякував депутатам та запрошеним за плідну роботу.

Результати поіменного голосування 17 позачергової сесії

 

 

2017-08-08
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх