Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму

08 серпня  2017 року відбулося позачергове спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму під головуванням Кушнерика О. П.

Депутатами  були  розглянуті  питання, що пропонувалися до розгляду позачергової 17 сесії районної ради і відносилися до компетенції постійних комісій.

Члени комісії більшістю голосів підтримали проект рішення «Про внесення змін до Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016- 2017 роки» з якого доповідав Геліч А. С. – головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Заступник  начальника – начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Пасевич Н. Є. проінформувала про зміни, які пропонуються внести в районний бюджет на 2017 рік

Депутат Філюк М. Я. підняв питання про виділення коштів на утримання пожежних частин в с. Бірки та с. Велика Глуша.

Голова постійної комісії Кушнерик О. П. запропонував на розгляд членів комісії поправку до проекту рішення Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік» про відміну виділення коштів головному управлінню Національної поліції України у Івано-Франківській області на виконання заходів по програмі протидії незаконному видобутку корисних копалин на території районі на 2016-2017 роки у сумі  18 тис. грн.  Поправку не підтримали більшість членів комісій.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісій, розглянуті.

 

 

2017-08-08
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх