Табір для дітей VBS 2017

З 31 липня по 04 серпня на території селищного парку в Любешові представники церкви Євангельських Християн баптистів із польського міста Гданськ та Любешівської церкви ЕХБ «Спасіння» спільними зусиллями проводять оздоровчий християнський табір відпочинку для дітей Любешова (VBS 2017).

Мета оздоровлення: ознайомлення дітей з принципами християнської моралі, долучення до основ Біблії. Це все проходить у цікавій та розвиваючій формі. Діти проводять час на свіжому повітрі серед старовинних дерев селищного парку. Табір функціонує у 5 напрямках : спортивний (ігри, змагання), музичний (танці, співи, сценки), поробки ( ліплення, малювання, створення прикрас своїми руками), англійський (вивчення англійської мови в ігровій формі), біблійні історії (вивчення ключових слів Біблії). Примітно, що дітям цікаво перебувати у таборі, адже їх у ньому – близько 200 чоловік віком від 6 до 14 років.

Дітям в цікавій та доступній формі подають важливий теоретичний матеріал. Кожен з дітей задіяний під час активної бесіди. В цілому учасники дуже задоволені, оскільки беруть для себе багато практичних родзинок цінного матеріалу.

Сьогодні 03 серпня о 17 год. на сцені центрального парку буде проводитись зустріч з батьками, а також розважальна програма підготовлена дітьми.

2017-08-03
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх