Виїзна колегія райдержадміністрації

27 липня 2017 року на базі Люб’язівської сільської ради відбулось виїзне засідання колегії Любешівської районної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Куха О. І. за участю голови районної ради Нагорного П.Н., заступників районної ради та адміністрації, сільських та селищних рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Пленарна частина засідання відбулась в приміщенні сільського будинку культури. На порядок денний було винесено 6 питань та Різне:

1.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік за підсумками І півріччя 2017 року.

  1. Про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2017 року.
  2. Про стан забезпечення виконання відділами та секторами апарату. структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, виконавчими комітетами сільських та селищної рад актів законодавства, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій та реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад.
  3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за І півріччя 2017 року.
  4. Про роботу Дольського сільського голови та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  5. Про роботу Люб’язівського сільського голови та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  6. Різне

 

При заслуховуванні питання №1 Нагорний П. Н. наголосив на тому, що при формуванні плану на 2018 рік сільські голови подавали об’єкти,  які потребують першочергового фінансування.

Дуже гостро обговорювались звіти Люб’язівського і Дольського сільських голів у частині створення ОТГ. Очільники району і сільські голови висловили свої позиції щодо даного питання.

Учасники колегії ознайомились з роботою опорного навчального закладу у с. Люб’язь та його готовністю до нового навчального року, а також благоустроєм озера у селі.

2017-07-27
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх