Учасники АТО мають можливість оздоровитись у санаторіях України

З 01.03.2017 року організація санаторно-курортного лікування постраждалих учасників антитерористичної операції (далі учасників АТО) здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року №110, якою змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг на підставі трьохсторонньої угоди (учасник АТО – управління соціального захисту – санаторій).

У поточному році гранична вартість путівки (ліжко-дня) встановлена  наказом Мінсоцполітики від 06.04.2017 року №575, та становить для учасників АТО 6 300 грн терміном на 18 днів, для осіб з інвалідністю з числа учасників АТО 5 250 грн на 18 днів.

З урахуванням встановленої граничної вартості путівки затверджено розподіл асигнувань між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій для забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням.

Регіони профінансовано за січень-липень 2017 року в повному обсязі.

Крім того у зв’язку з наявністю додаткових бюджетних призначень, а також враховуючи уточнену потребу, яку надано регіонами, на затвердженні у Мінсоцполітики знаходяться зміни до розрахунку обсягів асигнувань між регіонами. З прийняттям вказаних змін відсоток забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції збільшиться з 20% до 48%. При цьому інваліди війни та супроводжуючі особи інвалідів війни І групи, а також інваліди І та ІІ груп із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) та їх супроводжуючі особи забезпечуються на 100% за вже затвердженим розподілом.

За інформацією управління соціального захисту населення по Любешівському районі санаторно-курортним лікуванням забезпечуються учасники антитерористичної операції та інваліди з числа учасників антитерористичної операції згідно черговості пільговиків та виділених коштів на район. Згідно затвердженого розподілу коштів договора укладені з пільговиками та санаторіями. Станом на 27.07.2017 року укладено договорів з 11 пільговиками. До закінчення календарного року учасники АТО мають можливість скористатись правом на оздоровлення.

За консультаціями та роз’ясненнями можна звертатись у відділ по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та інвалідів управління соціального захисту населення Любешівської районної адміністрації за адресою: смт Любешів вул. Незалежності 53, каб. №112, тел. 2-13-51.

 

 

2017-07-27
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх