Обласний з’їзд УТОСу

IMG_2869

Сьогодні, 20 липня 2017 року, в актовій залі районної ради відбувся обласний з’їзд УТОСу за участю голови Любешівської районної ради Нагорного П. Н., його заступника Кух О. В., керівника апарату райдержадміністрації Ковальчук Т. І., представників управління соціального захисту, Любешівського районного центру зайнятості, сільських голів. До району прибули представники майже усіх районів області. За благословення Благочинного Анатолія Шкари та спільної молитви розпочався захід.
Керівник обласного представництва Симончук Юрій Прокопович представив усіх учасників дійства, озвучив порядок денний та ознайомив присутніх із проблемами, з якими стикаються у сьогоденні громадяни з вадами зору, та можливими шляхами їх вирішення.
Керівник місцевого осередку Любов Павлівна Березюк прозвітувалася про діяльність осередку за 2016 рік. До неї приєдналися й керівники осередків інших районів.
Начальник відділу управління соціального захисту надала інформацію щодо соціального забезпечення слабозорих людей, а керівник Любешівського районного центру зайнятості повідомила, що їх установа повністю пристосована до прийому громадян із слабким зором.
Не зважаючи на проблеми та труднощі, захід завершився на оптимістичній ноті.

2017-07-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх