“Поліська регата – 2017”

 Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата» проходив у Любешівському районі 8-9 липня 2017 року. У цьогорічному фестивалі за першість змагався 21 екіпаж на байдарках-двійках. Любешівського та Маневицького районів, екстремали з Луцька, Львова, Білої Церкви, Києва і білоруських Іваново й Бреста

Змагання відбувалися у два етапи. У перший день учасники подолали незліченні русла річки Стохід від смт Любешів до с. Сваловичі . Другого дня річка Прип’ять привела байдарочників у дзеркальний простір мальовничого озера Люб’язь де і відбувся фініш та визначення переможців.

Переможцями “Поліської регати” стали представники команди “БАМ-1” Леонід Фесик і Костянтин Веремчук . Друге місце вибороли їх колеги “БАМ-2” Віталій Токарчук і Андрій Оласюк. Третіми прийшли до фінішу лучани Віктор і Вадим Жуки.

Окрім головних змагань фестивалю, біля озера Люб’язь проходило ще багато інших  заходів:  змагання на байдарках на короткій дистанції,  змагання на традиційному для даної місцевості дерев’яному весловому човні, турніри з пляжного волейболу та футболу. Пройшов фестиваль поліського фолькльору «Співає Полісся». Піднімали настрій усім присутнім гурт «Веселі хлопці»  Любешівського районного будинку культури та запальні гості з Республіки Білорусь співали народні аматорські ансамблі народної пісні «Мотольські мужики» та «Яриця» сільського будинку культури агромістечка Мотоль.

Після концерту відбулось урочисте нагородження переможців та призерів. Голова районної ради Петро Нагорний та голова райдержадміністрації Олег Кух спільно з народним депутатом Іриною Констанкевич вручили подяки та цінні подарунки усім учасникам. Під бурні аплодисменти пройшло театралізоване дійство «Ой на Івана, ой на Купала». Насичена програма свята закінчилася далеко за північ, адже фіналом вихідного дня була молодіжна дискотека.

 

 

2017-07-10
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх