Зміни у призначенні субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №300 №Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні перерахунку субсидії на наступний період у травні 2017 року для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня 2016 року по березень 2017 року включно.

Для того, щоб виконати цю вимогу постанови Кабінету Міністрів України управлінню соціального захисту населення потрібно провести перерахунок по 2200 особових справах одержувачів ЖС на ЖКП. Тому ці списки опрацьовано та направлено запити на сільські ради для виписки довідок про склад сім’ї (людині звертатись  не потрібно). Добре спрацювали всі сільські ради, де газ за винятком Бірківської сільської ради. Далі спеціалісти направляють запити на ДФС, УПФ отримують, доходи за три квартали 2016 року та І квартал 2017 року.

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг, запити щодо цього направлено. І лише після цього буде проводитись розрахунок.

За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості.

Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити управління соціального захисту населення про наступні зміни:

  • складу зареєстрованих у житлі, хтось виписався чи прописався;
  • соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;
  • при здійсненні одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень;
  • набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого опалення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.

Громадянам, які економно використовували природний газ та електроенергію для опалення в опалювальний період 2016-2017 років, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Списки громадян, які мають право на повернення коштів вже сформовано – це 1740 одержувачів житлових субсидій.

Виготовлені бланки заяв та розпочато їх прийом.

 

2017-06-23
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх