Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

16 червня 2017 року відбулось засідання постійної комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

На засіданні були присутні наступні члени комісії:

Кушнерик О.М., Нестерук Н. П.,  Дишко П. С., Беденюк П. С.,  Борисюк В. І., Кух М. В., Філюк М. Я.

Відсутні з поважних причин: Борушок Л.С., Гурська Н.Ф., Симонович В. П.

На засіданні було розглянуто 12 питань.

1.Про стан сплати податків і зборів до місцевого бюджету за І квартал 2017 року- доповідав Любеля Андрій Ярославович – начальник    Любешівського відділення Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

 1. Про результати виконання Районної цільової програму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» на 2015–2016 роки – Полікарчик Наталія Миколаївна – начальник відділу інвестицій та інфраструктури райдержадміністрації.
 2. Про результати виконання Районної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012–2016 роки – Бурдак Василь Михайлович – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.
 3. Про результати виконання Програми підтримки Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району на 2011–2016 роки – Кондаревич Оксана Григорівна – завідувач Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району.
 4.  Про результати виконання Районної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2012–2016 роки – Рябіїк Михайло Петрович – головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації.
 5. Про результати виконання Програми інформатизації Любешівського району на 2012 – 2016 роки. – Ковальчук Тамара Іванівна – керівник апарату райдержадміністрації.
 6.  Про результати виконання Програми проведення культурно-мистецьких заходів у районі на 2011 – 2016 роки – Боснюк Надія Іванівна – головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації.
 7. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік» – Пасевич Наталія Євстафіївна– заступник начальника – начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації.
 8. Про відчуження нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району шляхом продажу через аукціон.
 9. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 березня 2017 року №13/29 «Про затвердження переліків нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що може бути передане в оренду та продане через аукціон у 2017 році» – Кушнерик Олена Платонівна – головний спеціаліст фінансово – господарського відділу виконавчого апарату районної ради.
 10. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року – Демих Ігор Миколайович – начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.
 11. Про хід виконання у 2016 році Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі на 2016 – 2017 роки – Кух Ольга Василівна – заступник голови районної ради.

У питанні «Різне» голова постійної комісії Кушнерик О.М. ознайомив членів комісії з листом, що надійшов  від Національного природного парку «Прип’ять-Стохід» з проханням передачі комунального майна у державну власність. Інформацію взято до відому членами комісії.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення комісії.

2017-06-16
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх