Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

14 червня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.

На засіданні були присутні наступні члени комісії: Добровольська Г. Ф., Коренчук Т. Ю., Хрупчик В. М., Хвесик С. В.

Відсутні з поважних причин: Кирилюк М. В., Хомич А. В. На засіданні було розглянуто 7 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали заступника начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області Мартинюк Віту Михайлівну «Про хід виконання у 2016 році Програми профілактики правопорушень в Любешівському районі Волинської області на 2016-2020 роки» та визнали роботу по виконанню у

2016  році заходів Програми профілактики правопорушень в Любешівському
районі Волинської області на 2016-2020 роки недостатньою. Також
рекомендували начальнику Любешівського відділення поліції Камінь-
Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області ( Матчуку О. М.) у

2017    році активізувати роботу по виконанню заходів вищезазначеної
Програми.

Також слухали головного спеціаліста з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Рябіїка Михайла Петровича «Про результати виконання Районної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2012-2016 роки».

Керівник апарату Любешівської райдержадміністрації Ковальчук Тамара Іванівна доповіла «Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік», а головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Бусько Наталія Констянтинівна – «Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівського району, та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2017 році».

Також члени комісії заслухали начальника відділу освіти Любешівської районної державної адміністрації Куха Василя Ілліча «Про затвердження

Статуту Залізницького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІИ ступенів – дитячий садок» Любешівського району Волинської області у новій редакції».

Заступник голови районної ради Кух Ольга Василівна доповіла «Про хід виконання у 2016 році Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі на 2016 – 2017 роки», а начальник організаційного відділу виконавчого апарату райдержадміністрації Демих Ігор Миколайович – «Про план роботи районної ради на II півріччя 2017 року».

У різному члени комісії розглянули запит Управління захисту економіки у Волинській області від 13.06.2017 № 4633/39/102/-01-2017 «Про надання інформації» та затвердили характеристики діяльності голови районної ради Нагорного П. Н. та заступника голови районної ради Кух О. В.

В основному були підтримані всі проекти рішень.

2017-06-16
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх