Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму

4457_89_1.png-150x15013 червня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості та сільського господарства, на якому розглянуто ряд питань, актуальних для подальшого успішного розвитку району.

У роботі комісій  взяли участь 5 депутатів районної ради.

Зокрема, комісія заслухала інформацію начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Любежаніна Миколи Тимофійовича  «Про хід виконання у 2016 році Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2016 – 2017 роки». Під час обговорення голова районної ради Нагорний Петро Никонович наголосив на важливості питання епізоотичного стану карантинно – інфекційних захворювань тварин та штучного осіменіння ВРХ в районі. У результаті комісія вирішила дані питання заслухати додатково в ІІІ кварталі 2017 року.

Крім того, профільною комісією розглянуті питання:

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування на 2017-2018 роки.
2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в оренді ЗАТ «Волиньнасінтрав» для рибогосподарської діяльності (озеро Крупинське).
3. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісії, розглянуті та  підтримані.

 

2017-06-13
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх