ЗМІ про нас

Сесія з багатьма запитаннями і відповідями

Сімнадцята сесія районної ради шостого скликання, на порядок денний якої виносилося 27 питань, дещо нагадувала підсумок роботи п’яти постійних комісій райради. Адже на кожній із них депутати попередньо активно обговорювали весь спектр багатогранності роботи окремих служб, які в сукупності вибудовують стержень соціально-економічного життя району. На цій сесії про виконання Програми економічного та соціального розвитку району на 2012 рік, про аналогічну Програму на нинішній рік інформував голова райдержадміністрації Василь Корець. Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за 2012 рік доповіла начальник управління фінансів РДА Ольга Мартинчук. До речі, ці два звіти теж попередньо були розглянуті на засіданнях усіх комісій. Обговорення їх проходило у сесійній залі у формі діалогу між депутатами та владою.

Головуючий на сесії Василь Гриневич, голова районної ради, дав можливість кожному обранцю громади висловити ті запитання, які назріли і потребують вирішення. На сесію надійшло два запити від депутатів Василя Матейчика і Марії Чикиди. У першому йшлося про повернення Великоглушанській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини статусу дільничної лікарні із стаціонарним відділенням. Марія Тимофіївна озвучила запит щодо надання земельної ділянки для індивідуальної житлової забудови жительці села Цир, інваліду І групи Олесі Василівні Губарик. Підтримані депутатами райради запити направлені за приналежністю для розгляду та вирішення по суті.

Активність депутатів і їхнє вболівання за стан справ у виборчих округах засвідчили запитання не лише до керівників району, а й до окремих служб. Наприклад, Петра Нагорного цікавила відповідь щодо правомірності виробничої діяльності підприємства ТзОВ ДКМ «ВУД» в селі Любешівська Воля, наявності дозвільних документів та відповідного очисного обладнання на виготовлення брикетів паливних.

Відповідь начальника організаційного відділу райради Миколи Никончука була такою:

– 26 березня на підприємстві працювала спеціальна комісія Державної екологічної інспекції у Волинській області. Про результати її роботи будуть поінформовані жителі села.

Микола Філюк озвучив запитання невиплати матерям-героїням передбачених законом надбавок до пенсії. Це питання начальник Пенсійного фонду Світлана Корець пообіцяла розглянути в робочому порядку.

На інформацію голови райдержадміністрації депутат Павло Беденюк відреагував пропозицією навести чіткий облік одиноких та престарілих громадян, створити соціальні ліжка в амбулаторіях, встановити доплату медпрацівникам, які обслуговуватимуть цих людей.

Отримали конкретні відповіді від очільника району на запитання Валерій Андрушкевич – щодо будівництва спортивного залу у Седлищенській ЗОШ, Василь Клубук – на причину зменшення суми коштів, виділених на ремонт комунальних доріг по Великокурінській сільській раді на 2013 рік. Сергій Клямар порушив питання ремонту доріг вулиці Лесі Українки у Зарудчі, працевлаштування головним лікарем ЦРЛ Богданом Івановим випускників медичних вузів, вихідців з району.

На зауваження депутата Сергія Поліщука щодо проблеми ремонту спортивного залу у Бірківській ЗОШ, начальник відділу освіти РДА Василь Кух запевнив, що в поточному році роботи з цього будуть профінансовані за рахунок бюджетних асигнувань на розвиток галузі освіти.

Йшлося у запитаннях, пропозиціях депутатів Миколи Філюка, Василя Матейчика, Валерія Панасюка, Марії Чикиди, Любові Бущук про виділення і збільшення коштів з 10 до 20 тисяч гривень з районного бюджету на утримання місцевих МПО, створення постійного резерву пально-мастильних матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій, доцільності оренди фойє РБК, виключення з переліку об’єктів, що підлягають продажу в 2013 році, квартальної котельні.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Іраїда Журавлюк.

Джерело: “Нове життя”

 

2013-04-03
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх