Увага Громадське обговорення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення

щодо присвоєння імені Івана Пасевича
загальноосвітній школі

І-ІІІ ступенів села Залізниця

                                                        Любешівської районної ради Волинської області

 

 1. Найменування організатора громадського обговорення – адміністрація Залізницького НВК Любешівського районну Волинської області.
 2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів села Залізниця Любешівської районної ради Волинської області.
 3. Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції – Іван Григорович Пасевич(25 листопада1989 — 16 серпня 2014) — старший лейтенант Збройних сил України.

Іван Пасевич народився 25 листопада 1989 року у селі Залізниця Любешівського району Волинської області.

У 1995 році пішов у 1 клас Залізницького НВК. Після закінчення 9 класу, вступив на навчання до Володимир-Волинського педагогічного коледжу за спеціальністю «вчитель інформатики». У 2009 році вступає на навчання до академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, спеціальність «Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ». Випускник академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 2014 року, кандидат в майстри спорту з рукопашного бою. У 2013 році вступив на навчання до Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м.Київ) за спеціальністю «управління фінансово-економічною безпекою» (магістр).

Заступник командира 3-ї роти 80-ї окремої аеромобільної бригади Іван Пасевич загинув при звільненні села Красне Краснодонського району Луганської області — під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град» своїм тілом закрив від вибуху двох побратимів, завдяки чому вони залишилися живі.

Похований Пасевич І. Г. в селі Залізниця Любешівського району Волинської області

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений:

 • орденом Богдана Хмельницького III ступеня (15.03.2015, посмертно);
 • нагрудним знаком«За оборону Луганського аеропорту» (посмертно);
 • в Залізницькому НВК відкрито меморіальну дошку;
 • у селі Залізниця одну із вулиць названо на честь Івана Пасевича та відкрито сквер на ім’я Івана Пасевича та учасників АТО;
 • у Володимир-Волинському педагогічному технікумі встановлений пам’ятний меморіал;
 • на Личаківському цвинтарі — поле почесних поховань № 76 — встановлено пам’ятний хрест про Івана Пасевича.

Іван Григорович Пасевич зробив вагомий внесок у виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Важливо, що загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Залізниця виокремила національно-патріотичне виховання як один з найголовніших напрямів виховної роботи і стала для дітей осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу; забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

У рамках національно-патріотичного виховання в школі проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України тощо. Традиційним стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності, Дня Захисника Вітчизни, заходів:«Хоробрі серця», «Козацькі забави» та інше.

Заслуговує на увагу діяльність учнівського самоврядування з організації збирання та поширення інформації про героїчні вчинки українських військовослужбовців (у тому числі про Пасевича І. Г.), бійців добровольчих батальйонів у ході антитерористичної операції, волонтерів та інших громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України.

Усе це виховує в учнівської молоді національну самосвідомість, налаштованість на осмислення моральних та культурних цінностей, історії, систему вчинків, які мотивуються любов’ю, вірою, волею; відмови від почуття національної меншовартості, від почуття національної наповноцінності, що формувалися віками.

На героїчному прикладі Івана Пасевича виховуються не тільки учні школи, а й молодь села, що сприяє вихованню у них відчуття  громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України; вироблення гордості за свою Вітчизну, її історію й традиції, готовності до праці в ім’я України  та захисту її свободи і незалежності.

 1. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи – Залізницького НВК Любешівського районну Волинської області, трудовий колектив закладу.
 2. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – 07 червня – 07 липня 2017 року, щоденно, цілодобово, офіційний веб-сайт Залізницького НВК (mynvk.org.ua), офіційний веб-сайт Любешівської районної ради (lbsrada.gov.ua).
 3. Поштова адреса та  адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) – усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення за адресою: 44253, вул. Лісоградська, 9, с. Залізниця Любешівського району Волинської області,  тел. (03362) 9-84-40; тел. моб. 0968868001; e-mail: mynvk@ukr.net

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

 1. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 44253, вул. Лісоградська, 9, с. Залізниця Любешівського району Волинської області,  тел. (03362) 9-84-40; тел. моб. 0968868001; e-mail: mynvk@ukr.net
 2. Прізвище та ім’я особи, відповідальної за проведення громадського обговорення – Кутинець Сергій Григорович, директор школи.
 3. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення липень 2017 року, на офіційних веб-сайтах Залізницького НВК (mynvk.org.ua) та Любешівської районної ради (lbsrada.gov.ua) відповідно до пункту 9 Постанови КМУ від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Запрошуємо охочих долучитися до обговорення питання щодо присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Залізниця імені Івана Пасевича.

2017-06-07
Опубліковано

-1 Responses to Увага Громадське обговорення

 1. Тетяна on 2017-06-12 at 14:54

  Підтримую. Нехай майбутнє покоління пам’ятає своїх Героїв.

 2. Віра Гудько on 2017-06-09 at 12:16

  Вважаю, що такі питання непотрібно виносити на обговорення. Хіба хтось може бути проти? Подвиг Івана Пасевича, як і інших учасників АТО, не обговорюється – таких людей треба вшановувати і пам’ять про них увіковічнити. Це наш громадянський обов’язок.

 3. Любов Зімич on 2017-06-08 at 13:07

  Досить хороша ідея! Підтримую!

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх