Всеукраїнська акція “Вишивана моя Україна”

06 червня 2017 року в Любешові відбулась всеукраїнська акція «Вишивана моя Україна», ініційована Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз. Розпочалася дана акція торік у серпні, напередодні Дня незалежності, і була приурочена до 25-річчя Незалежності України.

Її ідея полягала в тому, що працівники територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Впродовж 2016 року полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалась новими візерунками. Символічно, що цей шлях карта розпочала з Луганської та Донецької областей, саме їхні представники зробили перші узори, відтворюючи на ній символи своїх міст і мирного життя, підкресливши, що східний регіон нашої країни був, є і назавжди залишиться українським.

Завдячуючи творінню працівників Казначейства – вишитій карті нашої Батьківщини, ми всі ще раз переконались, наскільки близькими є наші співвітчизники один до одного, як одна родина, що проживає у батьківському домі.

Долучились до Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» керівництво та працівники  Любешівської районної ради, Любешівської районної державної адміністрації.

2017-06-07
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх