Вітання з Днем журналіста України

Шановні журналісти!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста.

Важливість вашої роботи складно переоцінити. Адже недарма сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного осмислення та професійного висвітлення. Кожен творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Чесна журналістика – невід’ємна складова розвинутого демократичного суспільства.

Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача і глядача.

Зичу Вам, щоб на вашому творчому шляху не було жодних перешкод і проблем, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я, життєву енергію і творче довголіття, невичерпну повагу шанувальників вашого таланту.

У цей святковий для Вас день бажаю нових цікавих тем, творчих ідей, можливостей для їх втілення, а також цінної уваги вашої аудиторії. Щастя, творчої наснаги, завжди бути у вирі подій та отримувати задоволення від улюбленої праці!

 З повагою голова районної ради                  Петро Нагорний

2017-06-06
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх