Вітання з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі юні друзі!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. І немає більшого щастя у світі, аніж посмішки наших дітей. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Давайте разом, об’єднавши зусилля, зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Сьогодні, коли наша держава опинилася під впливом ворожої агресії, в суспільстві постала іще одна категорія дітей – це діти учасників антитерористичної операції. Вони по-дорослому  спостерігають за подіями на сході держави і з нетерпінням чекають на повернення батьків.

Юні друзі! Ваші батьки – це основа формування громадянської позиції. Вам є ким пишатися, є з кого брати приклад.

Любі діти! Ви – майбутнє Української держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

 

З повагою голова районної ради                           Петро Нагорний

2017-05-31
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх