Спільне засідання постійних комісій районної ради

IMG22225 травня 2017 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з гуманітарних питань.

У роботі комісій  взяли участь  15 депутатів.

На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

 1. Про затвердження статутів навчальних закладів Любешівського району у новій редакції.
 2. Про утворення опорного закладу «Любешівський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Любешівської районної ради Волинської області».
 3. Про утворення опорного закладу «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області».
 4. Про внесення змін до Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016 – 2017 роки.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016№ 12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік».
 6. Про підтримку звернення депутатської фракції Аграрної партії України у Горохівській районній раді Волинської області до Президента України Порошенка П. О., Голови Верховної Ради України Парубія А. В., Прем’єр – міністра України Гройсмана В. Б. народного депутата України Мартиняка С. В. щодо збереження ефективного та раціонального використання національного надбання – українських земель.
 7. Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, народного депутата України Рудика С. Я. щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні.
 8. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до народних депутатів України щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні та проведення Всеукраїнського референдуму.
 9. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до народних депутатів України та Кабінету Міністрів України щодо зупинення знищення малого та середнього бізнесу в Україні.
 10. Про підтримку звернення Ківерцівської районної ради до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови НКРЕКП Дмитра Вовка щодо недопустимості введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання.
 11. Про Звернення народного депутата України Віктора Балоги до голів міських, районних і обласних рад щодо переведення газових мереж у власність територіальних громад

Інші питання.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісій, розглянуті .

2017-05-25
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх