ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

У зв’язку з клопотанням Любешівської районної державної адміністрації 25 травня 2017 року скликається позачергова п’ятнадцята сесія Любешівської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

  1. Про затвердження статутів навчальних закладів Любешівського району у новій редакції.
  2. Про утворення опорного закладу «Любешівський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Любешівської районної ради Волинської області».
  3. Про утворення опорного закладу «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області».
  4. Про внесення змін до Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016 – 2017 роки.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016№ 12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік».
  6. Про підтримку звернення депутатської фракції Аграрної партії України у Горохівській районній раді Волинської області до Президента України Порошенка П. О., Голови Верховної Ради України Парубія А. В., Прем’єр – міністра України Гройсмана В. Б. народного депутата України Мартиняка С. В. щодо збереження ефективного та раціонального використання національного надбання – українських земель.
  7. Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, народного депутата України Рудика С. Я. щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні.
  8. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до народних депутатів України щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні та проведення Всеукраїнського референдуму.
  9. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до народних депутатів України та Кабінету Міністрів України щодо зупинення знищення малого та середнього бізнесу в Україні.
  10. Про підтримку звернення Ківерцівської районної ради до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови НКРЕКП Дмитра Вовка щодо недопустимості введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання.

Інші питання.

На сесію районної ради запрошуються голова райдержадміністрації та його заступник, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, депутати Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант Народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку районної ради. Початок об 1100 годині.

 

 

2017-05-24
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх