20 травня 2017 року буде працювати пересувний сервісний центр у Любешові

Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ України, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами та отримати довідку про несудимість. Повний перелік послуг можна переглянути за посиланням: http://vol.hsc.gov.ua/poslugi/

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням, виїжджають за графіком у віддалені населені пункти України та надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

20 травня мобільний сервісний центр МВС прибуде до смт Любешів.
Місце прийому громадян – смт Любешів, вул. Незалежності, 95 (прилегла територія Любешівського відділу поліції ГУНП у Волинській області). Послуги надаватимуться у період з 11.00 до 16.00 год.

Обслуговуватимуть громадян два адміністратора та фахівець експертної служби МВС

 

2017-05-18
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх