ПОЛІСЬКА РЕГАТА

 8-9 липня 2017 року в смт Любешів Волинської області відбудеться щорічний міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата». Саме на Любешівщині ви зможете поспілкуватися з природою, поринути у лагідні води озера Люб’язь і пройти привабливим маршрутом в заплутаних протоках Стоходу і Прип’яті. Спортивний дух змагань, екстрим, романтику подорожей і справжні пригоди

ГАРАНТУЄМО!
Два дні незабутніх подій, серед яких:

змагання на байдарка-двійках по трасі:

І етап: річка Стохід (смт Любешів(старт) – с. Сваловичі (проміжний фініш);
ІІ етап: р. Прип’ять (с. Сваловичі (старт) – с. Люб’язь (фініш).
На трасі змагань на учасників чекає дві зони з туристичного орієнтування. За взяття КП буде відмінусовуватись загальний час!

– змагання на байдарках двійках (змішаний екіпаж чоловік +жінка) на короткій дистанції;

– змагання на дерев’яних веслових човнах на короткій дистанції;

– фестиваль аматорських колективів “Співає родина”;

– турніри з пляжного волейболу та футболу;

– туристична смуга перешкод;

– святкове дійство “Ой на Івана, ой на Купала”;

– нічна ватра;

– молодіжна дискотека;
«Поліська регата» – це не просто змагання – це висока активність громадськості, повне розуміння з боку всіх державних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Всебічна спонсорська підтримка.
НАГОЛОШУЄМО! Організатори фестивалю «Поліська регата» розглядають усі ініціативи та пропозиції меценатів, спонсорів, інститутів громадського суспільства та тих, хто просто допомагає виступати своїм командам.
«Поліська регата» – це платформа для популяризації виробника, підприємства чи організації. Стати частиною Регати – прекрасна нагода заявити про себе, свої послуги, продукцію чи про свою діяльність.
ЗАПРОШУЄМО всіх прихильників активного відпочинку і спортивного туризму взяти участь у міжнародному фестивалі «Поліська регата» та отримати заряд бадьорості, насолодитися справжньою перлиною Волинського Полісся.
Детальну інформацію щодо участі у Фестивалі можна отримати за телефонами:
0662122337 – Віталій;
0508727190 – Василь.

 

2017-05-18
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх