Урядова програма “Доступні ліки”

У  районі з квітня стартувала Урядова програма «Доступні ліки».

Програма передбачає забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

  1. серцево-судинні захворювання
  2. бронхіальна астма
  3. цукровий діабет 2тип.

ЦПМСД Любешівського району заключив договора  про відшкодування вартості лікарських засобів з трьома суб’єктами господарювання:

  • Приватною виробничо-торгівельною фірмою «Фітоцентр», аптека знаходиться в приміщенні стаціонару Любешівської ЦРЛ
  • ДВТП «Волиньфармпостач», аптека знаходиться в приміщенні поліклінічного відділення Любешівської ЦРЛ
  • Державною центральною районною аптекою № 33 Любешівського району, аптека знаходиться по вул..Незалежності 75.Отримати ліки також можна буде в структурних підрозділах аптеки, а саме в приміщенні поліклінічного відділення Любешівської ЦРЛ та с.Ветли, с.В.Глуша, с.Бірки.

Аптеки, які беруть участь в програмі «Доступні ліки» забезпечені спеціальною наліпкою, щоб пацієнт бачив в яку аптеку звертатись з рецептом.

Без рецепта отримати ліки за програмою «Доступні ліки» не можливо.

Відпуск лікарських засобів здійснюється на підставі рецептів, виписаних закладами охорони здоров’я за місцем надання медичної допомоги пацієнту. Строк дії рецепта становить 30 календарних днів з моменту його виписки і отримати ліки можна буде в зручний для пацієнта день.

Держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Саме такий препарат пацієнт отримує безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарата.

 

2017-05-12
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх