Вітання голови районної ради Петра Никоновича Нагорного до Дня Європи

                        Шановна громадо!

З приємністю хочу повідомити Вам, що сьогодні  Рада ЄС остаточно затвердила, без обговорення, законодавчий регламент про внесення України до переліку країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей до країн ЄС, а також Шенгенської зони.

Безвізовий режим – це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування. Це – символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору. Це яскравий маркер того, що Україна – частина об’єднаної Європи.

І сьогодні Ми, поряд з європейським співтовариством відзначаємо День Європи – день  спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Мене переповнюють дуже суперечливі почуття, це насамперед почуття болю втрати, втрати тих хто за наш з вами Європейський вибір пішов у вічність на Майдані, пішов у вічність на сході України, де, на жаль, і зараз продовжують лунати постріли з боку ворога.

Одночасно мене переповнює почуття гордості. Гордості за те,  що наш  Український народ довів свою спроможність та здатність захищати ті цінності, які зараз називаються Європейськими, а нам з вами вони знайомі ще з часів Київської Русі.

Європейський вибір – це те, що кожен з нас робить для того, щоб життя в країні змінювалося на краще. Починаймо будувати Європу зі своїх сердець, зі своїх думок, з власної вулиці, власного села чи міста. Європейський вибір не є справою декількох посадовців та дипломатів у високих кабінетах – це є щоденний вибір і конкретні справи кожного українця. Тільки взявши спільну відповідальність за наше з Вами теперішнє та наше майбутнє, сповідуючи принципи свободи, рівності, верховенства права, поваги до людської гідності, ми будемо жити у заможній, справедливій та чесній європейській державі.

Звісно, на обраному шляху нам доведеться зіштовхнутися з численними труднощами. Але ми маємо твердо крокувати наміченими цілями, наслідувати надбання європейської демократії та пишатись тим, що ми – громадяни незалежної України! Я бажаю нам усім сили на цьому Великому складному шляху. Ми на нього стали, тож не маємо права схибити.

Вітаю всіх з наданням громадянам України, права безвізових подорожей до країн Євроcоюзу, а також з прийдешнім святом Днем Європи!

Слава Україні!

З повагою голова районної ради                                                 Петро Нагорний

 

2017-05-11
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх