Надання пільг на паливо в залежності від доходів у 2017 році

 Управління соціального захисту населення Любешівської РДА  повідомляє, що в районі розпочалася робота по виплаті компенсації на придбання твердого паливо та скрапленого газу для різних категорій пільговиків згідно чинного законодавства. В зв’язку з тим, що у 2017 році продовжено дію  постанови КМУ від 04.06.2015 №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, пільги з оплати житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, а також кошти за медичне обслуговування надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Із 01.01.2017 року граничний розмір доходу, до якого застосовується податкова соціальна пільга, складає 2240 грн.

     На пільги без врахування доходів мають право інваліди війни, учасники бойових дій, особи, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи I-II категорії та сім’ї померлих інвалідів по ЧАЕС .

        Учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, багатодітним сім’ям, пенсіонерам, які працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, в бібліотеках та закладах культури, особам ЧАЕС-3 категорії пільги з придбання твердого палива і скрапленого газу надаватимуться за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

       Для визначення права на отримання компенсації на тверде паливо  пільговик чи довірена особа подає  до управління соціального захисту населення декларацію про доходи сім’ї пільговика. Відповідно до постанови КМУ від 27.06.2015 №319 у разі призначення субсидії пільги на той самий вид послуг не нараховуються, тобто пільга чи субсидія нараховується за вибором заявника.  До декларації додається довідка про склад сім’ї а також документи, які підтверджують одержані доходи.

          Звертатись у 416 каб. райдержадміністрації, тел..22228.

 

 

2017-04-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх