Вітання з Великоднем

Шановні краяни!

     Щиросердечно вітаю Вас і Ваші родини із найвеличнішим християнським святом – Христовим Воскресінням! Це свято – великий дарунок Божої любові до усіх людей, знак невідворотного торжества справедливості, перемоги добра над злом, становлення віри і надії у серці кожного християнина. Воно об’єднує усіх людей  величними чистими помислами на світле майбуття, духовною силою та щирими молитвами.

      У непростий час зустрічаємо цей світлий Великдень: чимало наших земляків на східному фронті, в окопах, виборюють перемогу. Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, помолімося за те, аби наші захисники поверталися живими та неушкодженими, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу та послав нашому народові духовне оновлення, дарував Мир, здоров’я, злагоду, достаток.

      Нехай зі світлою Пасхою Господньою здійсняться усі Ваші прагнення та сподівання, а оселі наповняться святковим настроєм, добробутом, родинним затишком. Нехай Великодні дні осяють Вас теплом і радістю, покладуть початок майбутнім звершенням та успіхам, а Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Христос Воскрес! 

Воістину Воскрес!

 

З повагою голова районної ради                                       Петро Нагорний

2017-04-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх