Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

IMG_1305Дбати про чисте навколишнє середовище, чисті вулиці, будинки вже стало традиційним для весняної України. Кожна людина, що себе поважає, хоче і жити, і працювати, і відпочивати там, де чисто і комфортно.

05 квітня 2017 року працівники Любешівської районної ради та районної державної адміністрації долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», прибравши територію  адміністративної будівлі.

Погода видалася по-весняному теплою, тож і настрій був  чудовий.    Всі учасники акції старанно працювали і  залишилися дуже задоволені   виконаною роботою.  Адже всі  ми допомагали нашій природі, зробили чистим  довкілля. Як радісно бачити результати своєї роботи, адже територія засяяли чистотою.

Для кожного жителя району наведення порядку у селищі та селах – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

Тож долучитись до акції закликаємо всіх жителів району, керівників підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Турбуймося про нашу природу,  рідний край, про чисте довкілля. А головне, пам’ятаймо: “Як ми  дбаємо про  природу, так і природа віддячить нам”.

2017-04-05
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх