Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

26 березня  вся наша Держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України.

Україна – унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багато- національного  українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку , її цінності та національна ідея – на захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства – Національна гвардія України.

У цей день ми вітаємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів- захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Щиро  бажаю всім воїнам Національної гвардії  міцного здоров’я, мирного неба, сили духу, успіхів у військовій підготовці.

З повагою голова районної ради                                            Петро Нагорний

 

2017-03-24
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх