Вітання з нагоди Дня служби безпеки України

   Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи Служби безпеки України виступають ефективним інструментом викриття та попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Співробітники служби безпеки — це патріоти, професіонали, які своєю самовідданою працею, зразковим виконанням службового обов’язку, високим професіоналізмом створюють гарантії захисту та безпеки рідної країни і сприяють зміцненню її авторитету.

Нехай вірність присязі, мужність, повсякчасне прагнення вдосконалювати власну професійну майстерність, творчий підхід до вирішення оперативно-службових завдань, висока порядність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справі захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

У цей святковий день бажаю Вам і Вашим родинам Миру, добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

З повагою голова районної ради                                          Петро Нагорний

2017-03-24
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх