Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

09 березня 2017 року відбулось засідання постійної комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

На засіданні були присутні наступні члени комісії:

Кушнерик О.М., Нестерук Н. П.,  Дишко П. С., Беденюк П.С.,  Борисюк В.І., Кух М.В., Симонович В.П.

Відсутні з поважних причин: Борушок Л.С., Гурська Н.Ф., Філюк М.Я.

На засіданні було розглянуто 13 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали голову Любешівської районної державної адміністрації Куха О. І. по питаннях «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2016 рік», «Про Програму  економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2017 рік», «Про звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації» та визнали її задовільною.

Керівник апарату райдержадміністрації  Ковальчук Т.І.  доповіла по питанню «Про результати виконання Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік»

Також слухали заступника начальника – начальника бюджетного відділу управління фінансів Любешівської  райдержадміністрації Пасевич Н.Є. «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016р. № 12/13 Про районний бюджет на 2017 рік» , головного державного ревізора-інспектора   Артисюк А.С.   « Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів у 2016 році»,  начальника відділу інвестицій та інфраструктури райдержадміністрації  Полікарчик Наталію Миколаївну «Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Любешівського району на 2016-2018 роки» у редакції згідно рішення районної ради від 22 липня 2016 року №7/4», та начальника УДКСУ  в Любешівському районі Качулу Л.П. «Про результати виконання Програми «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів» на 2016 рік. Про Програму «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів» на 2017 рік»

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Кух В.І.  доповідав по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2016 року №11/3 «Про встановлення вартості харчування учнів 1–4 класів, вихованців дошкільного підрозділу Залізницького НВК, дошкільних навчальних закладів Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району на 2017 рік»»

Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу виконавчого апарату  районної ради Кушнерик О.П. доповіла  по питаннях «Про затвердження переліків нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що може бути передане в оренду та продане через аукціон у 2017 році», «Про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району», «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району»..

На комісії були присутні керівники установ, організацій району та помічник народного депутата Неймарк С.О.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення комісії.

 

 

2017-03-09
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх