відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

07 березня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.

У роботі комісії  взяли участь депутати:

Хрупчик Володимир Мартинович;

Добровольська Ганна Федорівна;

Кирилюк Михайло Васильович;

Хвесик Сергій Васильович.

З поважних причин були відсутні: Коренчук Тамара Юхимівна, Хомич Анатолій Васильович

Комісія заслухала Звіт голови Любешівської районної державної адміністрації Куха О.І. щодо результатів виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району за 2016 рік та Програму розвитку Любешівського району на 2017 рік,  Про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації.

Також слухали начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції ГУПН у Волинській області Матчука О.М. щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2016 рік  та начальника Любешівського відділу  Маневицької місцевої прокуратури Волинської області Веремчук О.М. щодо дотримання законності та протидії злочинності та протидії злочинності на території району у 2016 році.

Заступник голови районної ради Кух О.В. доповіла по питаннях «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Любешівського району» Ковальчуку Андрію Трохимовичу, Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради до Голови Верховної Ради України А. В.Парубія, Прем’єр-міністра України В. Б. Гройсмана щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»,  Про підтримку Звернення депутатів Луцької міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства в частині визнання учасниками бойових дій  осіб, які  у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України, а керівник апарату Любешівської райдержадміністрації Ковальчук Т.І. – «Про результати виконання Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік»

Також на комісії розглядалось питання  «Про внесення змін до рішення районної ради  від 23.12.2016 року №12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік», по якому доповідала заступник начальника – начальник бюджетного відділу  управління фінансів райдержадміністрації Пасевич Н.Є.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Бусько Н.К. доповіла по питаннях «Про результати виконання Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів та заходів з територіальної оборони у 2016 році», «Про програму підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівського району та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2017 році»

Крім того на засіданні комісії розглянуті питання:

  1. Про звернення депутатів Любешівської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо торгівельної блокади окупованих територій Донбасу.
  2. Про підтримку Звернення Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади.
  3. Про внесення змін та доповнень до Положення про постійні комісії Любешівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 07.12.2015 № 2/4.
  4. Про затвердження списку присяжних Любешівського районного суду Волинської області.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісії, розглянуті та підтримані.

2017-03-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх