відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму

07 березня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму.

У роботі комісії  взяли участь депутати:

Боснюк Юрій Володимирович;

Котеленець Віталій Віталійович;

Мокич Василь Євдокимович;

Сергійчук Володимир Михайлович;

Геліч Андрій Степанович;

Жалко Тетяна Леонідівна.

З поважних причин був відсутній Мокіч Микола Федорович

Комісія заслухала Звіт голови Любешівської районної державної адміністрації Куха О.І. щодо результатів виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району за 2016 рік та Програму розвитку Любешівського району на 2017 рік,  Про здійснення повноважень, делегованих  районною радою районній державній адміністрації. Голова  райдержадміністрації наголосив про здійснення заходів щодо забезпечення виконання делегованих повноважень, зокрема: виконання районних Програм соціально-економічного і культурного розвитку, раціонального використання природних, трудових та фінансових ресурсів. Особливу увагу слід звернути на активізацію роботи щодо залучення інвестицій, виконання дохідної частини місцевих бюджетів, створення привабливого туристично-рекреаційного іміджу району, будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери.

Перший заступник голови райдержадміністрації Фесик С.І. доповів по питанню «Про організацію заготівлі вторинних рослинних ресурсів місцевого значення на території району у 2017 році»

Начальник відділу Держгеокадастру у Любешівському районі Маркевич Р.Я.  інформував «Про результати виконання Програми розвитку земельних відносин у Любешівському районі на 2011–2016 роки. Про Програму розвитку земельних відносин у Любешівському районі Волинської області на 2017-2020 роки», «Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Підкормілля Зарудчівської сільської ради Любешівського району Волинської області», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), які розташовані за межами населених пунктів Любешівсько-Волянської сільської ради».

Крім того на комісії розглянуті питання:

  1. Про Програму відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими населенням Любешівського району для впровадження енергозберігаючих заходів на 2017-2020 роки».

2 Про Програму фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування.

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №12/13 «Про районний бюджет на 2017 рік».

4 Про продовження на 2017 рік терміну дії Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Любешівського району на 2011–2016 роки»

  1. Про Районну екологічну програму «Екологія 2017-2018»

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісії, розглянуті та  підтримані

2017-03-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх