День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

   Час непідвладний викреслити з пам’яті приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану, Лівані, Угорщині, Єгипті,  Іраку, Чехословаччині,  Югославії та інших країнах.

  Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в  інших «гарячих» точках планети.

  Цього дня ми згадуємо усіх співвітчизників, хто, виконуючи миротворчі операції, не повернувся додому. Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Вони чесно і мужньо виконували свій військовий і громадянський обов’язок. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

   Спасибі вам, учасники бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

 Ваша хоробрість, ваш професіоналізм і надійність заслужили глибоку подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

  Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, родинного затишку,  Миру і злагоди на благодатній українській землі, впевненості у завтрашньому дні, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини.

 

2017-02-15
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх