З 1 січня 2017 року розпочався новий етап подання електронних декларацій

Любешівська районна рада інформує, що з 1 січня 2017 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік.

Щорічна декларація подається у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2017 року. Така декларація охоплює увесь звітний 2016 рік (період з 01 січня до 31 грудня 2016 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня 2016 року.

Згідно статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, в тому числі депутати районної, сільських, селищних, міських рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування, а також керівники комунальних підприємств, установ, організацій.

Звертаємо увагу, що для заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua/) декларацій  за  2016 рік вказаним особам необхідно виготовити приватний ключ (електронний цифровий підпис).

Слід відмітити, що при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік із 16 акредитованих центрів сертифікації ключів, що дає змогу отримати електронний цифровий підпис суб’єкту декларування за певних умов самостійно.

Звертаємо Вашу увагу, що Рішенням НАЗК від 11.08.2016 №3 затверджені Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового контролю, які доступні за посиланням.

Також на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції розміщені роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій та відеоматеріали до них.

Наголошуємо на необхідності дотримання норм чинного законодавства для уникнення відповідальності, яка передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України.

 

2017-02-09
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх