Питання харчування дітей перебуває на контролі

Пов’язане зображенняУ 2016 році головним розпорядником бюджетних коштів, передбачених на відшкодування витрат з безоплатного харчування потерпілих дітей у школах Любешівського району було визначено управління соціального захисту населення Любешівської райдержадміністрації.

У лютому місяці 2017 року буде закінчений пролонгований договір між управління соціального захисту населення та ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТИК ЦЕНТР», переможцем відкритих торгів з надання послуг харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах району.
Для того, аби учні могли харчуватись у шкільних їдальнях у 2017 році потрібно провести новий тендер.
Управління вже проводить відповідну підготовчу роботу до тендерної процедури у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно вимог чинного законодавства приступати до організації тендерних торгів можна лише після затвердження постійних кошторисів за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік». Відповідні кошториси на даний час формуються.
У зв’язку із завершенням гарячого харчування в їдальнях, батькам потерпілих дітей, буде нараховано та виплачено грошову компенсацію відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №155 від 08 лютого 1997 року «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» у таких розмірах: від 6 до 10 років – 180грн., від 11 до 14 років – 185грн., від 15 до 18 років – 190грн. на місяць пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувались.

інформація з офіційного сайту Любешівської РДА

2017-02-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх