Проект на реконструкцію пам’ятника Скорботної матері розроблено

Реконструкція території, де встановлений обеліск Скорботної матері у Любешові – це тема, яка неодноразово піднімалась та обговорювалась на сторінках районної газети. Багато було розмов, пропозицій, і ось результат – Любешівська селищна рада представила проектно-кошторисну документацію на реконструкцію пам’ятника Скорботної матері та воїнам-афганцям, а також спорудження пам’ятника, який увіковічнить героїзм Небесної Сотні та героїзм земляків у Антитерористичній операції з благоустроєм прилеглої території її освітленням та озелененням.
Проектом передбачено лицювання квітників та тумб-плит воїнам-афганцям жадківським гранітом та гранітом габбро, заміна поребриків, заміна бетонного покриття доріжок на тротуарну плитку з візерунком по горизонтальній поверхні, влаштування одних широких сходів до пам’ятника Скорботної матері, влаштування паркових світильників та рекомендації до місця влаштування пам’ятних знаків героям Антитерористичної операції.
Кошторисна вартість Проекту складає 702,362 тис.грн. Цей проект фінансуватиметься з бюджетів трьох рівнів: обласний – 351,181 тис.грн., районний – 200 тис.грн., селищний – 151,181 тис.грн.

Інформація з офіційного сайту Любешівської РДА

2017-02-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх