Новорічне вітання голови районної ради Петра Никоновича Нагорного

c5c0ff0ffa70c473c8935109fae73e76

Шановні жителі району!

   Сердечно вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим

   Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний, події якого запам’ятаються на все життя. Цей період був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Нам з вами судилося бути свідками складних, трагічних подій для нашої країни, яка сьогодні переживає серйозні випробовування. Та згуртувавшись, з Божою допомогою, ми впевнено подолаємо усі труднощі і вкотре доведемо, що любов до рідного краю — це могутня сила. Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Болючі втрати Любешівщини, на превеликий жаль, не оминули і 2016 рік, і всі ми, схиливши голову, прощалась з учасником АТО, уродженцем с. Судче Хрупчиком Іваном Васильовичем. Вічна Пам’ять і Слава Героям України!Щодня у молитві благаю Бога про те, щоб із війни повернувся до матері син, до дружини – чоловік, до коханої – хлопець, до дитини – батько, живим і щасливим.  Щиро вірю в те, що ці випробування українці пройдуть гідно. Бо боротьба за правду – істинна боротьба.

Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати рідний край і Батьківщину.

Новий рік і Різдво – традиційно родинні свята. Нехай вони стануть  для нас щедрими на добрі справи та здобутки. У ці дні звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди. Тож хай об’єднаються в році Новому всі добрі починання і звершення заради майбуття нашої держави! Міцного Вам здоров`я, достатку, тепла та любові у душах і серцях! Довгоочікуваного Миру нашій країні і Божої благодаті в кожен наш дім!

Веселих вам Новорічних та Різдвяних свят!

З  Новим роком! З Різдвом Христовим!

Слава Україні!

 

 

 

 

2016-12-29
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх