Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

 

20 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.

 

На засіданні були присутні наступні члени комісії:

Борушок Л. С., Гурська Н. Ф., Дишко П. С., Добровольська Г. Ф., Кирилюк М. В., Коренчук Т. Ю., Кушнерик О. М., Філюк М. Я., Хомич А. В., Хрупчик В. М., Хвесик С. В.

Відсутні з поважних причин: Беденюк П. С., Борисюк В. І., Кух М. В., Нестерук Н. П., Симонович В. П.

 

На засіданні було розглянуто 14 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали голову Любешівської районної ради Нагорного Петра Никоновича «Про роботу голови районної ради за звітний період» та визнали її задовільною.

Також слухали старшого інспектора Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського ВП ГУНП у Волинській області Мартинюк Віту Михайлівну щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2016 рік та головного спеціаліста – державного інспектора охорони навколишнього природного середовища у Волинській області Корха Івана Олексійовича «Про роботу Державної екологічної інспекції у Волинській області щодо притягнення до відповідальності населення Любешівського району за спалювання сухої рослинності або її залишків».

Заступник голови районної ради Кух Ольга Василівна доповіла по питаннях «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі на 2016-2017 роки», «Про підтримку Звернення депутатів Нововолинської міської ради сьомого скликання до Голови Верховної Ради України Парубія А. В. та Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо внесення змін до Податкового кодексу України», а керівник апарату Любешівської райдержадміністрації Ковальчук Тамара Іванівна – «Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік».

Також члени комісії заслухали завідувача Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району Кондаревич Оксану Григорівну по питаннях «Про Програму підтримки Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району на 2017-2020 роки» та «Про затвердження Положення про Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Любешівського району в новій редакції».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Смокович Тетяна Василівна доповіла по питаннях «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 3/25 «Про районний бюджет на 2016 рік»» та «Про районний бюджет на 2017 рік».

Керівники закладів охорони здоров’я, а саме головний лікар Любешівської центральної районної лікарні Іванів Богдан Васильович та головний лікар Центру первинної Ланевич Наталія Анатоліївна медико-санітарної допомоги Любешівського району доповіли про Статути закладів охорони здоров’я в новій редакції.

Також заслухали інформації по таких питаннях: «Про окремі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району» та «Про план роботи районної ради на І півріччя 2017 року».

 

В основному були підтримані всі проекти рішень.

 

 

2016-12-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх